Προμήθεια Ερευνητικού, εργαστηριακού και εκπαιδευτικού εξοπλισμού στο πλαίσιο του έργου "Στρατηγική Αριστείας του Παντείου Πανεπιστημίου Κοινωνικών και Πολιτικών Επιστημών" SUB2 "Πανεπιστήμια Αριστείας" με κωδικό ΟΠΣ ΤΑ 5180665 στο Ταμείο Ανάκαμψης και Ανθεκτικότητας "Ελλάδα 2.0" (Κωδ. Δράσης 16289)
Buyer: ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε.
- Published
- 2 January 2025
- Submission deadline
- 4 February 2025, 15:00
- Estimated value
- €208,625
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00001631-2025
- Reference
- 2a531f3c-cad4-4f6f-a001-9ca3bab8698c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38000000Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
- 22000000Impresos y productos relacionados
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια (α) του αναγκαίου ερευνητικού και εργαστηριακού εξοπλισμού περιλαμβάνεται κατά κύριο λόγο υπολογιστικός και οπτικοακουστικός εξοπλισμός που είναι απαραίτητος ως λειτουργική υποδομή για τα εργαστήρια του Πανεπιστημίου. Μέρος του Εξοπλισμού αφορά ειδικότερες ανάγκες σε εξειδικευμένο εξοπλισμό, όπως ειδικό απεικονιστικό εξοπλισμό για το Εργαστήριο Εφαρμοσμένης Ψυχολογίας και (β) του εκπαιδευτικού εξοπλισμού που απαιτείται συνίσταται κατά κύριο λόγο σε υπολογιστικό εξοπλισμό για τις ανάγκες εκπαιδευτικών υποδομών του Πανεπιστημίου, καθώς και σε συναφή οπτικοακουστικό εξοπλισμό, με έμφαση σε εξοπλισμό παρουσιάσεων, που επίσης αφορά την εξυπηρέτηση διδακτικών αναγκών (προβολή παρουσιάσεων σε διαλέξεις κ.λπ.).
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 1 "Εργαστηριακός Εξοπλισμός" | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | €197,852 |
| 2 | Τμήμα 2 "Ψυχομετρικά Τεστ" | 22000000 Impresos y productos relacionados | €10,773 |
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής για όλα τα Τμήματα
Official publications
- TED · 00001631-2025 · 2 January 2025
- OJS · 1/2025 · 2 January 2025
Other tenders from ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε.
- Παροχή Υπηρεσιών «Συλλογή δεδομένων με Αεροφωτογράφηση, Ψηφιακή Χαρτογράφηση και Παραγωγή Ορθοφωτοχαρτών μέσω ΣμηΕΑ»_81319
- ΑΠΟΚΟΜΙΔΗ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ
- Διακήρυξης Σύμβασης για την Παροχή Υπηρεσιών «Προμήθεια Δορυφορικών Εικόνων», με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική…
- Διακήρυξης Σύμβασης για την Παροχή Υπηρεσιών «Προμήθεια Δορυφορικών Εικόνων», με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική…
- Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Διεθνούς Διαγωνισμού, με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ, προμήθειας εξοπλισμού, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον…
- Διακήρυξης Ηλεκτρονικού Διεθνούς Διαγωνισμού, με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ, προμήθειας εξοπλισμού, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον…
- Διακήρυξης Ηλεκτρονικού Διεθνούς Διαγωνισμού, με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ, Προμήθειας Εξοπλισμού, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον…
- Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Διεθνούς Διαγωνισμού, με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ, προμήθειας εξοπλισμού, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον…
- Διεθνής Ανοικτός Ηλεκτρονικός Διαγωνισμός
- Διακήρυξης Ηλεκτρονικού Διεθνούς Διαγωνισμού, με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ, Προμήθειας Εξοπλισμού, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον…