ΑΠΟΚΟΜΙΔΗ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ
Buyer: ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε.
- Published
- 4 August 2026
- Submission deadline
- 10 September 2026, 15:00
- Place of performance
- EL511
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00539496-2026
- Reference
- c150f9be-8f46-4f45-909c-f3dcb0a4e404
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90500000Servicios relacionados con desperdicios y residuos
Description
Αποκομιδή Απορριμμάτων Δήμου Σαμοθράκης για τα έτη 2026-2029
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Αποκομιδή Σύμμεικτων Απορριμάτων | 90500000 Servicios relacionados con desperdicios y residuos | — |
| 2 | ΑΠΟΚΟΜΙΔΗ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΙΜΩΝ ΔΗΜΟΥ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ | 90500000 Servicios relacionados con desperdicios y residuos | — |
Official publications
- TED · 00539496-2026 · 4 August 2026
- OJS · 148/2026 · 4 August 2026
Other tenders from ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε.
- Παροχή Υπηρεσιών «Συλλογή δεδομένων με Αεροφωτογράφηση, Ψηφιακή Χαρτογράφηση και Παραγωγή Ορθοφωτοχαρτών μέσω ΣμηΕΑ»_81319
- Διακήρυξης Σύμβασης για την Παροχή Υπηρεσιών «Προμήθεια Δορυφορικών Εικόνων», με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική…
- Διακήρυξης Σύμβασης για την Παροχή Υπηρεσιών «Προμήθεια Δορυφορικών Εικόνων», με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική…
- Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Διεθνούς Διαγωνισμού, με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ, προμήθειας εξοπλισμού, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον…
- Διακήρυξης Ηλεκτρονικού Διεθνούς Διαγωνισμού, με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ, προμήθειας εξοπλισμού, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον…
- Διακήρυξης Ηλεκτρονικού Διεθνούς Διαγωνισμού, με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ, Προμήθειας Εξοπλισμού, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον…
- Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Διεθνούς Διαγωνισμού, με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ, προμήθειας εξοπλισμού, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον…
- Διεθνής Ανοικτός Ηλεκτρονικός Διαγωνισμός
- Διακήρυξης Ηλεκτρονικού Διεθνούς Διαγωνισμού, με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ, Προμήθειας Εξοπλισμού, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον…
- Διακήρυξης Ηλεκτρονικού Διεθνούς Διαγωνισμού, με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ, προμήθειας εξοπλισμού, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον…