ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΙΔΩΝ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
- Published
- 15 March 2024
- Submission deadline
- 15 April 2024, 15:00
- Estimated value
- €217,877
- Place of performance
- Καλλιθέα, EL304
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00157905-2024
- Reference
- 2e5ac52e-d94c-4fcd-ab8b-74a42b78547c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 18000000Prendas de vestir, calzado, artículos de viaje y accesorios
- 18100000Ropa de trabajo, ropa de trabajo especial y accesorios
Description
Προμήθεια ειδών ατομικής προστασίας για τους δικαιούχους εργαζόμενους στις Υπηρεσίες του Δήμου Καλλιθέας. ΤΑ ΕΙΔΗ ΟΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΤΟΝ ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΟ ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΜΟ ΤΗΣ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΙΔΩΝ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ | 18100000 Ropa de trabajo, ropa de trabajo especial y accesorios | €217,877 |
| 2 | ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΙΔΩΝ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ | — | €217,877 |
Award criteria
- Price — όπως ορίζονται στα έγγραφα της σύμβασης
Official publications
- TED · 00157905-2024 · 15 March 2024
- OJS · 54/2024 · 15 March 2024