Προμήθεια Τροφίμων, για τις ανάγκες του Κοινωνικού Παντοπωλείου Δήμου Καλλιθέας και των Παιδικών και Βρεφονηπιακών Σταθμών
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
- Published
- 23 September 2025
- Submission deadline
- 27 October 2025, 15:00
- Estimated value
- €621,819
- Place of performance
- ΚΑΛΛΙΘΕΑ, EL304
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00621614-2025
- Reference
- 980a0021-b1e1-41cf-9984-895cb590cc73
- Official source
- Official source
CPV codes
- 03000000Productos de la agricultura, ganadería, pesca, silvicultura y productos afines
Description
«ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΟΥ KΟΙΝΩΝΙΚΟΥ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΣΙΤΙΣΗΣ ΠΑΙΔΙΩΝ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΑΚΩΝ-ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ ΔΗΜΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ, με σύμβαση χρονικής διάρκειας 24 μηνών για τις ανάγκες του Δήμου Καλλιθέας» με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής ΑΝΑ ΟΜΑΔΑ
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΟΜΑΔΑ Α' | 15800000 Productos alimenticios diversos | €621,819 |
| 2 | ΟΜΑΔΑ Β' | 15800000 Productos alimenticios diversos | €154,642 |
| 3 | ΟΜΑΔΑ Γ' | 15800000 Productos alimenticios diversos | €246,419 |
| 4 | Lot 4 | — | €1,022,880 |
Award criteria
- Price
- Price
- Price
Official publications
- TED · 00621614-2025 · 23 September 2025
- OJS · 182/2025 · 23 September 2025