ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ, ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ, ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΠΟΙΗΣΗ, ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΙ ΘΕΣΗ ΣΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ GSM-R Cab Radio
Buyer: ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
- Published
- 28 July 2025
- Submission deadline
- 18 July 2025, 14:00
- Estimated value
- €552,000
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00491750-2025
- Reference
- 0b74f84f-7170-4769-b866-d055595f8368
- Official source
- Official source
CPV codes
- 32344210Equipo de radio
Description
Το αντικείμενο του παρόντος διαγωνισμού είναι η προμήθεια, εγκατάσταση, παραμετροποίηση, πιστοποίηση και θέση σε λειτουργία GSM-R Cab Radio για τις ανάγκες των εφτά (7) αεροδρομιακών συρμών της ΣΤΑΣΥ και η προμήθεια ενός GSM-R Cab Radio που θα χρησιμοποιηθεί ως εφεδρικό. Το αντικείμενο του διαγωνισμού κατατάσσεται στους ακόλουθους κωδικούς του Κοινού Λεξιλογίου δημοσίων συμβάσεων (CPV): 32344210-1 Η εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο ποσό των Πεντακοσίων Πενήντα Δύο Χιλιάδων Ευρώ χωρίς ΦΠΑ (552.000,00€ χωρίς ΦΠΑ)
Award criteria
- Price — Όπως προβλέπεται στη διακήρυξη.
Official publications
- TED · 00491750-2025 · 28 July 2025
- OJS · 142/2025 · 28 July 2025
Other tenders from ΣΤΑΘΕΡΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
- ΤΔ-037/26 ΓΕΝΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΜΕΙΩΤΗΡΑ - ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ, ΕΛΕΓΧΟΣ ΑΞΟΝΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΡΟΧΩΝ ΣΕ 112 ΚΙΝΗΤΗΡΙΟΥΣ ΑΞΟΝΕΣ ΣΥΡΜΩΝ ΣΕΙΡΑΣ ΙΙ ΚΑΙ…
- ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΣΥΡΜΩΝ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΩΝ ΣΕ ΣΥΡΜΟΥΣ ΠΟΥ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΝ ΤΙΣ ΓΡΑΜΜΕΣ 2…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΑΤΙΚΩΝ ΜΕΤΑΤΡΟΠΕΩΝ - ΤΔ-070/25
- ΤΔ-056/26 ΓΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΤΩΝ ΓΡΑΦΕΙΩΝ ΤΗΣ ΣΤΑΣΥ
- ΤΔ-055/26 ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΣΥΛΛΟΓΗΣ & ΔΙΑΚΙΝΗΣΗΣ ΑΞΙΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΟΜΙΣΤΡΟΥ
- ΤΔ-037/26 ΓΕΝΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΜΕΙΩΤΗΡΑ - ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ, ΕΛΕΓΧΟΣ ΑΞΟΝΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΡΟΧΩΝ ΣΕ 112 ΚΙΝΗΤΗΡΙΟΥΣ ΑΞΟΝΕΣ ΣΥΡΜΩΝ ΣΕΙΡΑΣ ΙΙ ΚΑΙ…
- Προμήθεια διατακτικών σίτισης τροφής για την κάλυψη των αναγκών των εργαζομένων της ΣΤΑ.ΣΥ.
- Προμήθεια διατακτικών σίτισης τροφής για την κάλυψη των αναγκών των εργαζομένων της ΣΤΑ.ΣΥ.
- Προμήθεια και έκδοση διατακτικών για την κάλυψη των αναγκών των εργαζομένων της ΣΤΑ.ΣΥ. – 2η Έκτακτη Παροχή
- Προμήθεια διατακτικών σίτισης τροφής για την κάλυψη των αναγκών των εργαζομένων της ΣΤΑ.ΣΥ.