Προμήθεια διαμορφωτή γαιών
Buyer: Δήμος Αλμυρού
- Published
- 24 November 2025
- Submission deadline
- 23 December 2025, 15:00
- Estimated value
- €320,000
- Place of performance
- EL613
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00777351-2025
- Reference
- 08bbb94d-6883-462c-abf7-bf62f0289938
- Official source
- Official source
CPV codes
- 43221000Motoniveladoras
Description
Προμήθεια ενός διαμορφωτή γαιών για τις ανάγκες του Τμήματος Πολιτικής Προστασίας του Δήμου Αλμυρού
Award criteria
- Quality — Όπως προβλέπεται στη διακήρυξη
Official publications
- TED · 00777351-2025 · 24 November 2025
- OJS · 226/2025 · 24 November 2025