ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ - ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΘΗΚΩΝ
- Published
- 8 July 2025
- Submission deadline
- 12 August 2025, 10:00
- Estimated value
- €5,500,000
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00444505-2025
- Reference
- 46d4fb31-986e-4fb1-9497-ac30b07a3edc
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34300000Partes y accesorios para vehículos y sus motores
- 50118400Servicios de reparación de averías y recuperación de vehículos de motor
Description
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ
Lots (13)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | IVECO | 34300000 Partes y accesorios para vehículos y sus motores | €1,090,000 |
| 2 | NISSAN | 34300000 Partes y accesorios para vehículos y sus motores | €510,000 |
| 3 | RENAULT | 34300000 Partes y accesorios para vehículos y sus motores | €280,000 |
| 4 | SCANIA | 34300000 Partes y accesorios para vehículos y sus motores | €170,000 |
| 5 | MITSUBISHI | 34300000 Partes y accesorios para vehículos y sus motores | €490,000 |
| 6 | ΕΠΙΒΑΤΙΚΑ-VAN | 34300000 Partes y accesorios para vehículos y sus motores | €690,000 |
| 7 | PIAGGIO | 34300000 Partes y accesorios para vehículos y sus motores | €920,000 |
| 8 | ΔΙΚΥΚΛΑ | 34300000 Partes y accesorios para vehículos y sus motores | €200,000 |
| 9 | ΦΟΡΤΩΤΕΣ-ΕΚΣΚΑΦΕΙΣ | 34300000 Partes y accesorios para vehículos y sus motores | €690,000 |
| 10 | VOLVO | 34300000 Partes y accesorios para vehículos y sus motores | €130,000 |
| 11 | ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ | 34300000 Partes y accesorios para vehículos y sus motores | €140,000 |
| 12 | FORD | 34300000 Partes y accesorios para vehículos y sus motores | €110,000 |
| 13 | DAF | 34300000 Partes y accesorios para vehículos y sus motores | €80,000 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00444505-2025 · 8 July 2025
- OJS · 128/2025 · 8 July 2025
Other tenders from ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ - ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΘΗΚΩΝ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΜΙΓΩΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΔΙΚΥΚΛΩΝ
- Παροχή υπηρεσιών καθαρισμού σε 9 σχολικές μονάδες Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Αθηναίων
- «Προμήθεια μηχανολογικού εξοπλισμού με χρηματοδοτική μίσθωση (leasing) με παράλληλη συντήρηση-επισκευή διάρκειας πέντε (5) ετών και τίμημα…
- ΑΣΦΑΛΙΣΗ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ ΓΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑ ΕΞΙ (36) ΜΗΝΕΣ
- «Προμήθεια μηχανολογικού εξοπλισμού με χρηματοδοτική μίσθωση (leasing) με παράλληλη συντήρηση-επισκευή διάρκειας πέντε (5) ετών και τίμημα…
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΩΝ ΟΡΩΝ ΣΤΑΘΜΟΥ ΜΕΤΑΦΟΡΤΩΣΗΣ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ (ΣΜΑ) ΕΛΑΙΩΝΑ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΛΑΙΟΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ, ΓΙΑ ΤΗ ΧΡΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ 2026-2029 (ΓΙΑ 36 ΜΗΝΕΣ)
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΑΨΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝ ΕΡΓΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΤΟΥ Ν. 4412/2016 ΜΕ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΜΕΛΕΤΗΣ ΚΑΙ…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΕΤΡΑΤΡΟΧΩΝ ΜΙΚΡΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΕΙΔΙΚΟΥ ΤΥΠΟΥ
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΑΠΟΛΥΜΑΝΣΗΣ/ΜΙΚΡΟΒΙΟΚΤΟΝΙΑΣ, ΑΠΕΝΤΟΜΩΣΗΣ/ΜΥΟΚΤΟΝΙΑΣ/ΑΠΟΚΟΡΕΩΣΗΣ, ΣΕ ΧΩΡΟΥΣ, ΚΤΗΡΙΑ, ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ, ΚΟΙΝΩΝΙΚΕΣ ΔΟΜΕΣ,…