Prijevozničke usluge dostave robe po RH
Buyer: Narodne novine d.d.
- Published
- 1 July 2024
- Submission deadline
- 29 July 2024, 09:00
- Estimated value
- €290,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00387897-2024
- Reference
- 8f73e5b0-bdea-4c16-833e-3afb4b0191fd
- Official source
- Official source
CPV codes
- 63000000Servicios de transporte complementarios y auxiliares; servicios de agencias de viajes
Description
Predmet nabave su prijevozničke usluge dostave robe po RH s ciljem ugovora o javnoj nabavi usluga na razdoblje od 1 (jedne) godine. Ovaj postupak nabave se odnosi samo na grupu I - palete.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Naručitelj je kao drugi kriterij za odabir ekonomski najpovoljnije ponude odredio status preuzete pošiljke od prijema do predaje. Naručitelj će bodove po ovom kriteriju dodijeliti na sljedeći…
- Quality — Naručitelj je kao treći kriterij za odabir ekonomski najpovoljnije ponude odredio povrat ovjerene dokumentacije naručitelju. Naručitelj će bodove po ovom kriteriju dodijeliti na sljedeći…
Official publications
- TED · 00387897-2024 · 1 July 2024
- OJS · 126/2024 · 1 July 2024