Prehrambeni proizvodi i materijalna pomoć
- Published
- 29 October 2025
- Submission deadline
- 13 November 2025, 14:00
- Estimated value
- €4,001,937
- Place of performance
- HR033
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00714997-2025
- Reference
- 6eb63175-81ba-4c15-890e-d8d9e5dde80e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15800000Productos alimenticios diversos
Description
Sklapa se ugovor o javnoj nabavi za veliku nabavu prehrambenih proizvoda i materijalne pomoći , sukladno tehničkim uvjetima, troškovniku i obrascu ponude u kojem je naznačen naziv, količina te ostali uvjeti potrebni za kompletiranje ponude. Ponuditelj je dužan ponuditi i izvršiti predmetnu robu na način da ista odgovara svim tehničkim uvjetima koji su navedeni u dokumentaciji za nadmetanje.
Lots (13)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Paket za osobnu higijenu | 15800000 Productos alimenticios diversos | €512,760 |
| 2 | Paket za higijenu domaćinstva | 15800000 Productos alimenticios diversos | €205,104 |
| 3 | Školski pribor | 15800000 Productos alimenticios diversos | €88,344 |
| 4 | Anatomska školska torba/anatomski ruksak | 15800000 Productos alimenticios diversos | €22,904 |
| 5 | Sportska oprema | 15800000 Productos alimenticios diversos | €196,320 |
| 6 | Posteljina za domaćinstvo | 15800000 Productos alimenticios diversos | €144,200 |
| 7 | Paketi hrane | 15800000 Productos alimenticios diversos | €1,697,135 |
| 8 | Svježe voće i povrće | 15800000 Productos alimenticios diversos | €76,190 |
| 9 | Svježe meso | 15800000 Productos alimenticios diversos | €228,571 |
| 10 | Riba | 15800000 Productos alimenticios diversos | €76,190 |
| 11 | Mlijeko i mliječni proizvodi | 15800000 Productos alimenticios diversos | €304,762 |
| 12 | Mješovite namirnice | 15800000 Productos alimenticios diversos | €380,952 |
| 13 | Paket higijene za bebu | 15800000 Productos alimenticios diversos | €68,504 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Minimalan rok isporuke je 24 sata, a maksimalni rok koji se uzima u obzir je 120 sati. Ukoliko ponuditelj kao sastavni dio elektroničke ponude do isteka roka za dostavu ponuda, ne dostavi dokaz u…
Official publications
- TED · 00714997-2025 · 29 October 2025
- OJS · 208/2025 · 29 October 2025