El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesFramework agreement

POTROŠNI MATERIJAL

Buyer: Središnji državni ured za središnju javnu nabavu

Published
26 July 2024
Submission deadline
3 September 2024, 10:00
Estimated value
€3,170,000
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00450737-2024
Reference
d086ef29-7433-42ef-86a1-02daa030911a
Official source
Official source

CPV codes

Description

Predmet nabave je isporuka potrošnog materijala, higijenske papirne konfekcije, sukladno tehničkim specifikacijama i ostalim traženim uvjetima naznačenim u dokumentaciji o nabavi.

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Papirna konfekcija
HR050
33760000 Papel higiénico, pañuelos, toallas y servilletas €1,170,000
2 Papirna konfekcija za držače
HR050
33760000 Papel higiénico, pañuelos, toallas y servilletas €2,000,000

Award criteria

Official publications

Other tenders from Središnji državni ured za središnju javnu nabavu

See all →