OPSKRBA PRIRODNIM PLINOM
- Published
- 24 July 2024
- Submission deadline
- 27 August 2024, 10:00
- Estimated value
- €12,098,000
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00443716-2024
- Reference
- 5cfbd2fb-9f08-48d1-8813-2b95a7b577c8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09123000Gas natural
Description
Predmet nabave je nabava opskrbe prirodnim plinom za potrebe korisnika središnje javne nabave te u svemu sukladno tehničkim karakteristikama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u Dokumentaciji o nabavi
Lots (23)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | distribucijsko područje energetskog subjekta PLINARA ISTOČNE SLAVONIJE d.o.o. | 09123000 Gas natural | €541,000 |
| 2 | distribucijsko područje energetskog subjekta HEP - PLIN d.o.o. | 09123000 Gas natural | €1,800,000 |
| 3 | distribucijsko područje energetskog subjekta BROD - PLIN d.o.o. | 09123000 Gas natural | €141,000 |
| 4 | distribucijska područja energetskih subjekata PLINKOM d.o.o., PAPUK PLIN d.o.o. i PLIN d.o.o., KOMUNALIJE PLIN d.o.o. | 09123000 Gas natural | €55,000 |
| 5 | distribucijska područja energetskih subjekata GRADSKA PLINARA BJELOVAR D.O.O. I ČAPLIN D.O.O. | 09123000 Gas natural | €360,000 |
| 6 | distribucijska područja energetskih subjekata IVAPLIN d.o.o., PLIN VRBOVEC d.o.o. i ZELINA – PLIN d.o.o. | 09123000 Gas natural | €30,000 |
| 7 | distribucijsko područje energetskog subjekta DUKOM PLIN d.o.o. | 09123000 Gas natural | €260,000 |
| 8 | distribucijsko područje energetskog subjekta RADNIK – PLIN d.o.o. | 09123000 Gas natural | €70,000 |
| 9 | distribucijsko područje energetskog subjekta MEĐIMURJE – PLIN d.o.o. | 09123000 Gas natural | €180,000 |
| 10 | distribucijsko područje energetskog subjekta TERMOPLIN d.d. | 09123000 Gas natural | €596,000 |
| 11 | distribucijska područja energetskih subjekata IVKOM – PLIN d.o.o. i PLIN KONJŠĆINA d.o.o., ENERGO METAN d.o.o. | 09123000 Gas natural | €250,000 |
| 12 | distribucijsko područje energetskog subjekta ZAGORSKI METALAC d.o.o. | 09123000 Gas natural | €55,000 |
| 13 | distribucijska područja energetskih subjekata HUMPLIN d.o.o. i ZELENJAK PLIN d.o.o. | 09123000 Gas natural | €50,000 |
| 14 | distribucijsko područje energetskog subjekta GRADSKA PLINARA ZAGREB d.o.o. Zagreb I. | 09123000 Gas natural | €45,000 |
| 15 | distribucijsko područje energetskog subjekta GRADSKA PLINARA ZAGREB d.o.o. Zagreb II. | 09123000 Gas natural | €1,700,000 |
| 16 | distribucijsko područje energetskog subjekta GRADSKA PLINARA ZAGREB d.o.o. Zagreb III. | 09123000 Gas natural | €1,340,000 |
| 17 | distribucijsko područje energetskog subjekta GRADSKA PLINARA ZAGREB d.o.o. Zagreb IV. | 09123000 Gas natural | €790,000 |
| 18 | distribucijsko područje energetskog subjekta GRADSKA PLINARA ZAGREB d.o.o. Zagreb V. | 09123000 Gas natural | €1,500,000 |
| 19 | distribucijsko područje energetskog subjekta GRADSKA PLINARA ZAGREB d.o.o. Zagreb VI. | 09123000 Gas natural | €735,000 |
| 20 | distribucijsko područje energetskog subjekta E.ON Distribucija plina d.o.o. | 09123000 Gas natural | €400,000 |
| 21 | distribucijsko područje energetskog subjekta ENERGO d.o.o. | 09123000 Gas natural | €210,000 |
| 22 | distribucijsko područje energetskog subjekta PLINARA d.o.o. | 09123000 Gas natural | €90,000 |
| 23 | distribucijsko područje energetskog subjekta EVN CROATIA PLIN d.o.o. | 09123000 Gas natural | €900,000 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Rok rješavanja prigovora korisnika može iznositi najviše 15 dana, sukladno članku 88. stavku 3. Zakona o tržištu plina gdje je definirano da opskrbljivač plinom mora odlučiti o prigovoru u roku od 15…
Official publications
- TED · 00443716-2024 · 24 July 2024
- OJS · 143/2024 · 24 July 2024
Other tenders from Središnji državni ured za središnju javnu nabavu
- ELEKTRONIČKE KOMUNIKACIJSKE USLUGE U POKRETNOJ MREŽI I OPREMA
- ELEKTRONIČKE KOMUNIKACIJSKE USLUGE U POKRETNOJ MREŽI I OPREMA
- Potrošni materijal
- RAČUNALA I RAČUNALNA OPREMA
- UREDSKI MATERIJAL
- TONERI I TINTE
- PNEUMATICI ZA MOTORNA VOZILA S USLUGAMA ZAMJENE, ČUVANJA I ZBRINJAVANJA
- POTROŠNI MATERIJAL
- UREDSKI MATERIJAL - TONERI I TINTE
- OPSKRBA ELEKTRIČNOM ENERGIJOM