El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesFramework agreement

Potrošni materijal

Buyer: Središnji državni ured za središnju javnu nabavu

Published
28 November 2023
Submission deadline
4 January 2024, 10:00
Estimated value
€4,300,000
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00722783-2023
Reference
ec2ab7c2-da97-42e0-8a13-06c87dd06a20
Official source
Official source

CPV codes

Description

Predmet nabave je isporuka potrošnog materijala, a to su higijenska papirna konfekcija, univerzalna sredstva za pranje i čišćenje, te sredstva za osobnu higijenu sukladno tehničkim specifikacijama i ostalim traženim uvjetima naznačenim u Dokumentaciji o nabavi.

Lots (4)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Papirna konfekcija
HR050
33760000 Papel higiénico, pañuelos, toallas y servilletas €1,170,000
2 Papirna konfekcija za držače
HR050
33760000 Papel higiénico, pañuelos, toallas y servilletas €2,000,000
3 Pribor za čišćenje i jednokratni pribor za jelo i piće
HR050
33760000 Papel higiénico, pañuelos, toallas y servilletas €470,000
4 Sredstva za pranje i čišćenje i ostala sredstva za opću higijenu
HR050
33760000 Papel higiénico, pañuelos, toallas y servilletas €660,000

Award criteria

Official publications

Other tenders from Središnji državni ured za središnju javnu nabavu

See all →