El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union ServicesFramework agreement

Poštanske usluge

Buyer: Središnji državni ured za središnju javnu nabavu

Published
22 December 2023
Submission deadline
10 January 2024, 10:00
Estimated value
€60,838,000
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00782719-2023
Reference
1c6f5718-b52f-4baa-9843-f717ccd7db1b
Official source
Official source

CPV codes

Description

Predmet nabave su poštanske usluge koje obuhvaćaju svako postupanje s poštanskim pošiljkama od strane davatelja poštanskih usluga, odnosno prijam, usmjeravanje, prijenos i uručenje poštanskih pošiljaka u unutarnjem i međunarodnom prometu, a u svemu sukladno tehničkim specifikacijama i ostalim traženim uvjetima u Dokumentaciji o nabavi.

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Grupa 1 - Pismovne i ostale pošiljke te paketi do 10 kg u unutarnjem i međunarodnom prometu
HR050
64110000 Servicios postales €59,750,000
2 Grupa 2 – Žurni paketi i tiskanice u unutarnjem i međunarodnom prometu i ostale usluge
HR050
64110000 Servicios postales €1,088,000

Award criteria

Official publications

Other tenders from Središnji državni ured za središnju javnu nabavu

See all →