Παροχή υπηρεσιών Τεχνικού Συμβούλου εξειδικευμένων εργασιών συντήρησης 3-μηνιαίων, 6- μηνιαίων και ετήσιων ελέγχων της Γραμμής Α΄ «Αφροδίτη, Βάκχος, Δίας» και της Γραμμής Β΄ «Ερμής, Ηνίοχος, Ήρα» και συντηρήσεων 2-ετίας, 3-ετίας και 6- ετίας της Γραμμής Β’ «Ερμής, Ηνίοχος, Ήρα» της επιχειρηματικής μονάδας της ΕΤΑΔ ΑΕ «Χιονοδρομικό Κέντρο Παρνασσού»
Buyer: Εταιρεία Ακινήτων Δημοσίου Ανώνυμη Εταιρεία (ΕΤΑΔ Α.Ε.)
- Published
- 12 November 2024
- Submission deadline
- 27 November 2024, 11:00
- Estimated value
- €773,000
- Place of performance
- EL641
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00687500-2024
- Reference
- 30840c60-6d0e-46a7-b731-c5ac8380a123
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71600000Servicios de ensayo, análisis y consultoría técnicos
Description
Σκοπός του παρόντος Διαγωνισμού είναι η ανάδειξη αναδόχου για την Παροχή υπηρεσιών Τεχνικού Συμβούλου εξειδικευμένων εργασιών συντήρησης 3-μηνιαίων, 6-μηνιαίων και ετήσιων ελέγχων της Γραμμής Α΄ «Αφροδίτη, Βάκχος, Δίας» και της Γραμμής Β΄ «Ερμής, Ηνίοχος, Ήρα» και συντηρήσεων 2-ετίας, 3-ετίας και 6-ετίας της Γραμμής Β’ «Ερμής, Ηνίοχος, Ήρα» της επιχειρηματικής μονάδας της ΕΤΑΔ ΑΕ «Χιονοδρομικό Κέντρο Παρνασσού».- αναλυτική περιγραφή του αντικειμένου της σύμβασηςδίδεται σταΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΑ Ι και ΙI της διακήρυξης του διαγωνισμού.
Award criteria
- Quality — Περιγράφονται στην παράγραφο 30 της διακήρυξης
Official publications
- TED · 00687500-2024 · 12 November 2024
- OJS · 220/2024 · 12 November 2024
Other tenders from Εταιρεία Ακινήτων Δημοσίου Ανώνυμη Εταιρεία (ΕΤΑΔ Α.Ε.)
- Παροχή Υπηρεσιών Υποστήριξης Λειτουργίας της Επιχειρηματικής Μονάδας της ΕΤΑΔ Α.Ε. «Χιονοδρομικό Κέντρο Παρνασσού»
- Παροχή υπηρεσιών ετήσιας και πολυετούς (5ετους) συντήρησης και πιστοποίησης των αναβατήρων της επιχειρηματικής μονάδας «Χιονοδρομικό Κέντρο…
- ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΚΤΙΡΙΟΥ ΑΝΑΚΤΟΡΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΠΛΑΣΗ ΠΡΟΑΥΛΙΟΥ ΧΩΡΟΥ ΤΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ
- Παροχή υπηρεσιών ετήσιας και πολυετούς (5ετους) συντήρησης και πιστοποίησης των αναβατήρων της επιχειρηματικής μονάδας «Χιονοδρομικό Κέντρο…
- Παροχή Υπηρεσιών Υποστήριξης Λειτουργίας της Επιχειρηματικής Μονάδας της ΕΤΑΔ Α.Ε. «Χιονοδρομικό Κέντρο Παρνασσού»
- Παροχή υπηρεσιών ετήσιας και πολυετούς (5ετους) συντήρησης και πιστοποίησης των αναβατήρων της επιχειρηματικής μονάδας «Χιονοδρομικό Κέντρο…
- Παροχή Υπηρεσιών Υποστήριξης Λειτουργίας του Υποκαταστήματος Ακτή Βουλιαγμένης της ΕΤΑΔ Α.Ε.
- Σύμβαση Παροχής Ναυαγοσωστικών Υπηρεσιών
- Σύμβαση Παροχής υπηρεσιών συντήρησης 5ετίας
- Σύμβαση Παροχής Ναυαγοσωστικών Υπηρεσιών