Παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για την κάλυψη των αναγκών της Γενικής Γραμματείας Αποκατάστασης Φυσικών Καταστροφών και Κρατικής Αρωγής για τις ανάγκες καθαρισμού κτιριακών χώρων
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΚΛΙΜΑΤΙΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ /ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ/ Α΄ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝ
- Published
- 28 August 2026
- Submission deadline
- 28 September 2026, 15:00
- Estimated value
- €170,717
- Place of performance
- ΑΘΗΝΑ, EL301
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00594877-2026
- Reference
- 2527f36c-3319-413b-a7f7-315c25657be5
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90910000Servicios de limpieza
Description
Προκηρύσσουμε ηλεκτρονικό διεθνή διαγωνισμό ανοικτής διαδικασίας για την κάλυψη των αναγκών της Γενικής Γραμματείας Αποκατάστασης Φυσικών Καταστροφών και Κρατικής Αρωγής για τις ανάγκες καθαρισμού των χώρων των κτιρίων: • Τ.Α.Ε.Φ.Κ.-Α.Α.: 24ο χλμ. Λ. Μαραθώνος (Διασταύρωση Ραφήνας), Ραφήνα (Εμβ. επιφ.: 523,56 m2), υπόγειο, ισόγειο και α’ όροφος • Τ.Α.Ε.Φ.Κ.-Δ.Α.: Ευαγ. Κιούση (Κοραή) 14, Μέγαρα (Εμβ. επιφ.: 432,00 m2), υπόγειο, ισόγειο • Δ.Α.Ε.Φ.Κ.-Β.Ε.: Ναυαρίνου 28, Καλαμαριά (Εμβ. επιφ.: 1.141,23 m2), β΄ όροφος • Δ.Α.Ε.Φ.Κ.-Δ.Ε.: Καλαβρύτων 52-56 και Φλέμινγκ, Πάτρα (Εμβ. επιφ.: 581,50 m2) α’ όροφος • Τ.Α.Ε.Φ.Κ.- Π.Ε. Ηρακλείου: Κνωσού 6, Ηράκλειο Κρήτης (Εμβ. επιφ.: 341,26 m2), υπόγειο, ισόγειο, α΄ όροφος , β΄ όροφος • Αποθήκες Ασπροπύργου: Λεωφόρος ΝΑΤΟ, περιοχή Γκορυτσά, Ασπρόπυργος( Εμβ. επιφ.: 200,00 m2), ισόγειο γραφείο, φυλάκιο (ισόγειο και όροφος) • Τ.Α.Ε.Φ.Κ.- N.ΧΑΝΙΩΝ: (Γολγοθά 2, Όαση Βαρυπέτρου, Χανία ( Εμβ. επιφ.: 100,00 m2), ισόγειο • Τ.Α.Ε.Φ.Κ.- Π. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ: Λάρισα ( Εμβ. επιφ.: 500,00 m2)», για δύο (2) έτη, όπως αυτά αναφέρονται στο «ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Α΄» και περιγράφονται στο «ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Δ΄» τα οποία αποτελούν αναπόσπαστα μέρη της Διακήρυξης αυτής, συνολικού προϋπολογ…
Official publications
- TED · 00594877-2026 · 28 August 2026
- OJS · 166/2026 · 28 August 2026
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΚΛΙΜΑΤΙΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ /ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ/ Α΄ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝ
- Προκηρύσσουμε ηλεκτρονικό διεθνή διαγωνισμό ανοικτής διαδικασίας σύμφωνα με το άρθρο 27 του Ν.4412/2016, για τη προμήθεια με αγορά των…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΔΙΑΣΥΝΟΡΙΑΚΗΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ INTERREG "ΕΛΛΑΔΑ – ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 2021 – 2027"
- «Αγορά μηχανών πυρόσβεσης και άλλων οχημάτων απόκρισης για το Πυροσβεστικό Σώμα» και «Αγορά οχημάτων για την ΓΓΠΠ, περιφερειακά-τοπικά…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΔΙΑΣΥΝΟΡΙΑΚΗΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ INTERREG "ΕΛΛΑΔΑ – ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 2021 – 2027"
- ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΦΕΔΡΙΚΟΥ ΑΣΥΡΜΑΤΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΣΥΝΔΕΣΗΣ ΤΩΝ ΠΕ.ΚΕ. και Ε.Σ.ΚΕ.ΔΙ.Κ.
- Αγορά μηχανών πυρόσβεσης και άλλων οχημάτων απόκρισης για το Πυροσβεστικό Σώμα και την Αγορά οχημάτων για την ΓΓΠΠ, περιφερειακά-τοπικά…
- «ΑΓΟΡΆ ΜΗΧΑΝΏΝ ΠΥΡΌΣΒΕΣΗΣ ΚΑΙ ΆΛΛΩΝ ΟΧΗΜΆΤΩΝ ΑΠΌΚΡΙΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΌ ΣΏΜΑ» ΚΑΙ «ΑΓΟΡΆ ΟΧΗΜΆΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΓΠΠ, ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΆ-ΤΟΠΙΚΆ…
- «Πρόγραμμα Συνεργασίας INTERREG VI-A Ελλάδα–Κύπρος 2021–2027» - Π.Ε. 3 «Προμήθεια οχημάτων και εξοπλισμού Πρόληψης και Διάσωσης»
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΔΙΑΣΥΝΟΡΙΑΚΗΣ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ INTERREG "ΕΛΛΑΔΑ – ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 2021 – 2027"
- Αγορά μηχανών πυρόσβεσης και άλλων οχημάτων απόκρισης για το Πυροσβεστικό Σώμα και την Αγορά οχημάτων για την ΓΓΠΠ, περιφερειακά-τοπικά…