ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
- Published
- 5 April 2024
- Submission deadline
- 8 May 2024, 15:00
- Estimated value
- €1,658,568
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00201591-2024
- Reference
- 24b4041d-4d03-4184-bdf5-5a20bcb7a6e2
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90910000Servicios de limpieza
Description
ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ | 90910000 Servicios de limpieza | €1,658,568 |
| 2 | ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ | — | €1,658,568 |
Award criteria
- Price — ΒΛΕΠΕ ΟΙΚΕΙΑ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Official publications
- TED · 00201591-2024 · 5 April 2024
- OJS · 68/2024 · 5 April 2024