El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesReserved contract

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 61/2024 Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού για την προμήθεια: «ΕΙΔΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (CPV: 15000000-8)»

Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Published
21 November 2024
Submission deadline
16 December 2024, 15:00
Estimated value
€300,000
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00711099-2024
Reference
ed82a712-bfed-43df-a7f7-560c1eea3dd7
Official source
Official source

CPV codes

Description

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 61/2024 Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού για την προμήθεια: «ΕΙΔΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (CPV: 15000000-8)» για την κάλυψη των αναγκών του Γ.Ν. Χαλκίδας συνολικής προϋπολογιζόμενης δαπάνης 299.999,66€ πλέον ΦΠΑ 13% & 24% ήτοι 339.081,48€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά για χρονικό διάστημα ενός (1) έτους.

Lots (28)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΑΡΤΟΣΚΕΥΑΣΜΑΤΑ
EL642
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €23,915
2 ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ
EL642
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €25,510
3 ΕΛΑΙΑ
EL642
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €15,968
4 ΑΥΓΑ
EL642
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €4,840
5 ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ
EL642
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €3,790
6 ΤΥΡΙΑ
EL642
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €18,438
7 ΟΣΠΡΙΑ
EL642
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €975
8 ΖΥΜΑΡΙΚΑ
EL642
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €3,392
9 ΡΥΖΙΑ
EL642
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €2,390
10 ΝΩΠΑ ΕΙΔΗ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟΥ
EL642
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €106,533
11 ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΕΙΔΗ ΙΧΘΥΟΠΩΛΕΙΟΥ
EL642
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €11,319
12 ΕΙΔΗ ΜΑΝΑΒΙΚΗΣ
EL642
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €48,737
13 ΕΙΔΗ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ
EL642
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €29,993
14 ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΚΡΕΑΤΑ - ΠΟΥΛΕΡΙΚΑ
EL642
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €4,200
15 ΑΡΤΟΣΚΕΥΑΣΜΑΤΑ
16 ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ
17 ΕΛΑΙΑ
18 ΑΥΓΑ
19 ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ
20 ΤΥΡΙΑ
21 ΟΣΠΡΙΑ
22 ΖΥΜΑΡΙΚΑ
23 ΡΥΖΙΑ
24 ΝΩΠΑ ΕΙΔΗ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟΥ
25 ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΕΙΔΗ ΙΧΘΥΟΠΩΛΕΙΟΥ
26 ΕΙΔΗ ΜΑΝΑΒΙΚΗΣ
27 ΕΙΔΗ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ
28 ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΚΡΕΑΤΑ - ΠΟΥΛΕΡΙΚΑ

Award criteria

Official publications