Παροχή Υπηρεσιών Επιθεωρητών Διασφάλισης Ποιότητας (CYPAOB001/2024ΑΔ)
- Published
- 22 July 2024
- Submission deadline
- 6 September 2024, 13:00
- Estimated value
- €1,280,000
- Place of performance
- CY000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00439336-2024
- Reference
- 5fedf9a1-879d-4a4e-abe9-8fe098c4a737
- Official source
- Official source
CPV codes
- 75100000Servicios de administración pública
- 75111000Servicios ejecutivos y legislativos
Description
Αγορά υπηρεσιών δύο (2) Επιθεωρητών Διασφάλισης Ποιότητας
Official publications
- TED · 00439336-2024 · 22 July 2024
- OJS · 141/2024 · 22 July 2024
Other tenders from ΑΡΧΗ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΕΠΟΠΤΕΙΑΣ ΕΛΕΓΚΤΙΚΟΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΟΣ
- Διαγωνισμός για την Παροχή Υπηρεσιών Επιθεωρητών Διασφάλισης Ποιότητας
- Παροχή Υπηρεσιών Επιθεωρητή Διασφάλισης Ποιότητας (CYPAOB003/2024ΑΔ)
- Παροχή Υπηρεσιών Επιθεωρητή Διασφάλισης Ποιότητας
- Παροχή Υπηρεσιών Επιθεωρητή Διασφάλισης Ποιότητας (CYPAOB003/2024ΑΔ)
- Επαναπροκήρυξη - Παροχή Υπηρεσιών Επιθεωρητών Διασφάλισης Ποιότητας (CYPAOB001/2024ΑΔ)
- Παροχή Υπηρεσιών Επιθεωρητών Διασφάλισης Ποιότητας (CYPAOB001/2024ΑΔ)
- Επαναπροκήρυξη - Παροχή Υπηρεσιών Επιθεωρητών Διασφάλισης Ποιότητας (CYPAOB001/2024ΑΔ)