Επαναπροκήρυξη - Παροχή Υπηρεσιών Επιθεωρητών Διασφάλισης Ποιότητας (CYPAOB001/2024ΑΔ)
- Published
- 6 August 2024
- Submission deadline
- 6 September 2024, 13:00
- Estimated value
- €1,280,000
- Place of performance
- CY000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00473558-2024
- Reference
- 074a9205-f764-479a-95f7-0487274350c6
- Official source
- Official source
CPV codes
- 75100000Servicios de administración pública
- 75111000Servicios ejecutivos y legislativos
Description
Αγορά υπηρεσιών δύο (2) Επιθεωρητών Διασφάλισης Ποιότητας
Award criteria
- Quality — Βέλτιστη σχέση τιμής ποιότητας
Official publications
- TED · 00473558-2024 · 6 August 2024
- OJS · 152/2024 · 6 August 2024
Other tenders from ΑΡΧΗ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΕΠΟΠΤΕΙΑΣ ΕΛΕΓΚΤΙΚΟΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΟΣ
- Διαγωνισμός για την Παροχή Υπηρεσιών Επιθεωρητών Διασφάλισης Ποιότητας
- Παροχή Υπηρεσιών Επιθεωρητή Διασφάλισης Ποιότητας (CYPAOB003/2024ΑΔ)
- Παροχή Υπηρεσιών Επιθεωρητή Διασφάλισης Ποιότητας
- Παροχή Υπηρεσιών Επιθεωρητή Διασφάλισης Ποιότητας (CYPAOB003/2024ΑΔ)
- Επαναπροκήρυξη - Παροχή Υπηρεσιών Επιθεωρητών Διασφάλισης Ποιότητας (CYPAOB001/2024ΑΔ)
- Παροχή Υπηρεσιών Επιθεωρητών Διασφάλισης Ποιότητας (CYPAOB001/2024ΑΔ)
- Παροχή Υπηρεσιών Επιθεωρητών Διασφάλισης Ποιότητας (CYPAOB001/2024ΑΔ)