Παροχή Υπηρεσιών Επιθεωρητή Διασφάλισης Ποιότητας
- Published
- 19 December 2024
- Submission deadline
- 24 January 2025, 13:00
- Estimated value
- €680,000
- Place of performance
- CY000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00780844-2024
- Reference
- 516d7cca-3349-4afa-86ca-e6bf31127b5b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 75100000Servicios de administración pública
- 75111000Servicios ejecutivos y legislativos
Description
Παροχή Υπηρεσιών Επιθεωρητή Διασφάλισης Ποιότητας
Official publications
- TED · 00780844-2024 · 19 December 2024
- OJS · 247/2024 · 19 December 2024
Other tenders from ΑΡΧΗ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΕΠΟΠΤΕΙΑΣ ΕΛΕΓΚΤΙΚΟΥ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΟΣ
- Διαγωνισμός για την Παροχή Υπηρεσιών Επιθεωρητών Διασφάλισης Ποιότητας
- Παροχή Υπηρεσιών Επιθεωρητή Διασφάλισης Ποιότητας (CYPAOB003/2024ΑΔ)
- Παροχή Υπηρεσιών Επιθεωρητή Διασφάλισης Ποιότητας (CYPAOB003/2024ΑΔ)
- Επαναπροκήρυξη - Παροχή Υπηρεσιών Επιθεωρητών Διασφάλισης Ποιότητας (CYPAOB001/2024ΑΔ)
- Παροχή Υπηρεσιών Επιθεωρητών Διασφάλισης Ποιότητας (CYPAOB001/2024ΑΔ)
- Επαναπροκήρυξη - Παροχή Υπηρεσιών Επιθεωρητών Διασφάλισης Ποιότητας (CYPAOB001/2024ΑΔ)
- Παροχή Υπηρεσιών Επιθεωρητών Διασφάλισης Ποιότητας (CYPAOB001/2024ΑΔ)