Παραγωγή συμπληρωμάτων και δομική αποκατάσταση αρχαίων αρχιτεκτονικών μελών
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ - ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑΣ - ΕΦΟΡΕΙΑ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
- Published
- 12 March 2025
- Submission deadline
- 17 April 2025, 10:00
- Estimated value
- €60,000
- Place of performance
- EL422
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00159505-2025
- Reference
- ba93875e-e96c-4b40-8d7a-918961df2e5c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71351914Servicios arqueológicos
Description
«Μετακινήσεις/ταξινομήσεις αρχιτεκτονικών μελών στην Παλαίστρα του Γρανίτη στη νήσο Δήλο» στον αρχαιολογικό χώρο της Δήλου, όπως περιγράφονται αναλυτικά στο Παράρτημα Ι της διακήρυξης
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00159505-2025 · 12 March 2025
- OJS · 50/2025 · 12 March 2025
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ - ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑΣ - ΕΦΟΡΕΙΑ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
- Μετακινήσεις/ταξινομήσεις αρχιτεκτονικών μελών
- Προμήθεια και εγκατάσταση ηλεκτρολογικού και υδραυλικού εξοπλισμού στα κτήρια της Νησίδας Μουσείων Κάστρου Χώρας Νάξου
- Προμήθεια και τοποθέτηση κουφωμάτων στον Πύργο Γλέζου και στο κτήριο της Αεροπορίας
- Μετακινήσεις/ταξινομήσεις αρχιτεκτονικών μελών
- Προμήθεια και τοποθέτηση κουφωμάτων στον Πύργο Γλέζου και στο κτήριο της Αεροπορίας
- Προμήθεια και τοποθέτηση κουφωμάτων στον Πύργο Γλέζου και στο κτήριο της Αεροπορίας
- Προμήθεια και τοποθέτηση κουφωμάτων στον Πύργο Γλέζου και στο κτήριο της Αεροπορίας
- Προμήθεια υλικών επίχρισης επιφανειών και εφαρμογή τους στο κτήριο Αεροπορίας και στον Πύργο Γλέζου
- Μετακινήσεις/ταξινομήσεις αρχιτεκτονικών μελών στην Παλαίστρα του Γρανίτη στη νήσο Δήλο
- Παραγωγή συμπληρωμάτων και δομική αποκατάσταση αρχαίων αρχιτεκτονικών μελών