PAPIRNI HIGIJENSKI PROIZVODI I PROIZVODI ZA NJEGU BOLESNIKA
- Published
- 28 August 2026
- Submission deadline
- 28 September 2026, 10:00
- Estimated value
- €280,187
- Place of performance
- HR025
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00595247-2026
- Reference
- efaf2566-a211-4f77-9ddb-3e2af440a964
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33140000Material médico fungible
Description
Predmet nabave su papirni higijenski proizvodi i proizvodi za njegu bolesnika za potrebe KBC-a Osijek. Ponuđena roba mora u cijelosti zadovoljiti minimalne karakteristike opisane u tehničkoj specifikaciji troškovnika, odnosno ukoliko ponuditelj nudi drugi jednakovrijedan proizvod, isti treba minimalno imati karakteristike proizvoda na koji se Naručitelj pozvao u troškovniku ovog postupka javne nabave. Ponuditelj je dužan ponuditi robu sukladno iskazanim potrebama i zahtjevima u tehničkoj specifikaciji Dokumentacije. Okvirni sporazum o javnoj nabavi robe sklapa se s jednim gospodarskim subjektom za razdoblje od jedne (1) godine od dana potpisivanja obje ugovorne strane. Roba se isporučuje u Centralno skladište KBC-a Osijek u roku od maksimalno 48 (četrdeset osam) sati od trenutka primitka narudžbenice (elektroničkim putem ili poštom...). Na temelju sklopljenog Okvirnog sporazuma, ponuditelj će isporučivati robu sukcesivno, sukladno stvarnim potrebama Naručitelja iskazanim u narudžbenicama. Naručitelj nije dužan tijekom godine naručiti sve količine predviđene u ponudbenom Troškovniku. Okvirni sporazum nije obvezujući. Obveza nastaje izdavanjem svake pojedine narudžbenice, a sve su…
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Ubrusi za pranje i njegu bolesnika | 33140000 Material médico fungible | €39,262 |
| 2 | Papirni proizvodi za osobnu higijenu i održavanje higijene prostora | 33140000 Material médico fungible | €240,925 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — S obzirom na hitnost nabavke predmetnog potrošnog materijala Naručitelj rok isporuke boduje kao jedan od kriterija nuđenih proizvoda. Maksimalni rok isporuke iznosi 48 (četrdeset osam) sati od…
Official publications
- TED · 00595247-2026 · 28 August 2026
- OJS · 166/2026 · 28 August 2026