Opremanje objekta - Centar za starije osobe Našice
Buyer: GRAD NAŠICE
- Published
- 20 October 2025
- Submission deadline
- 19 November 2025, 12:00
- Estimated value
- €498,375
- Place of performance
- HR025
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00686626-2025
- Reference
- 0de697a2-4b2a-487d-b2ae-2e9d38fab563
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39150000Mobiliario y equipo diverso
Description
Predmet nabave je roba odnosno oprema za unutarnje opremanje Centra za starije osobe Našice, a obuhvaća svu potrebnu opremu za funkcioniranje, medicinsku opremu kao i opremu za kuhinju i praonicu, sve prema troškovnicima i opisanim tehničkim specifikacijama. Predmet nabave podrazumijeva nabavu, isporuku, montažu i razmještaj sve opreme na samoj lokaciji do njezine funkcionalne gotovosti, izvedbu prema tehničkim propisima, s montažom pomoću kvalificirane i stručne radne snage, a u skladu s važećim propisima i standardima. Javna nabava roba se provodi u sklopu Projekta "Centar za starije osobe Našice", u okviru Poziva na dostavu projektnih prijedloga "Izgradnja i opremanje centara za starije osobe (izvaninstitucijske i institucijske usluge), NPOO.C4.3.R3-I4.01. Projekt se financira putem Nacionalnog plana oporavka i otpornosti 2021.-2026., iz sredstava u okviru instrumenta "EU Nove generacije", "Mehanizam za oporavak i otpornost". Naručitelj objavljuje projektnu dokumentaciju i grafičke priloge kako bi ponuditelji imali što bolji uvid u stanje u prostoru za koji se ova nabava opreme provodi.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Uredska oprema | 39150000 Mobiliario y equipo diverso | €134,382 |
| 2 | Medicinska oprema | 39150000 Mobiliario y equipo diverso | €165,155 |
| 3 | Kuhinjska i oprema praonice | 39150000 Mobiliario y equipo diverso | €198,838 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Rok isporuke se odnosi na vrijeme u kojem će ugovaratelj uspješno isporučiti robu od dana sklapanja ugovora. Rok isporuke ne smije biti duži od 60 (šezdeset) kalendarskih dana. Ponuditelj u ponudi…
- Quality — Jamstveni rok predstavlja rok u kojem je ponuditelj dužan otkloniti sve moguće nedostatke na isporučenoj robi, a odnosi se na svu isporučenu opremu. Ponuditelj u ponudi navodi jamstveni rok u…
Official publications
- TED · 00686626-2025 · 20 October 2025
- OJS · 201/2025 · 20 October 2025