Opremanje hotelskog kompleksa te pripadajućih dodatnih sadržaja
- Published
- 12 August 2025
- Submission deadline
- 15 September 2025, 12:00
- Estimated value
- €3,020,000
- Place of performance
- HR062
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00527467-2025
- Reference
- 24410e94-de5e-47ae-863a-4c80a25626dc
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39516000Artículos de mobiliario
Description
Predmet nabave je opremanje hotelskog kompleksa te pripadajućih dodatnih sadržaja. U ovom postupku javne nabave nabavlja se Grupa 1. Namještaj po mjeri i Grupa 2. Kuhinjski namještaj i oprema, a sve prema vrsti, količini, opisu i tehničkim specifikacijama navedenim u Dokumentaciji o nabavi i Troškovniku sa tehničkim specifikacijama predmeta nabave za Opremanje hotelskog kompleksa te pripadajućih dodatnih sadržaja. Postupak javne nabave se provodi u sklopu projekta „Unaprjeđenje kvalitete smještaja i sadržaja hotela Minerva - Varaždinske Toplice“, koji se financira iz Mehanizma za oporavak i otpornost 2021.-2026., kod projekta: NPOO.C1.6.R1-I1.01-V3.0003 na temelju Poziva Regionalna diversifikacija i specijalizacija hrvatskog turizma kroz ulaganja u razvoj turističkih proizvoda visoke dodane vrijednosti - GRUPA 3, kod poziva: NPOO.C1.6.R1-I1.01.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Namještaj po mjeri | 39516000 Artículos de mobiliario | €580,000 |
| 2 | Kuhinjski namještaj i oprema | 39516000 Artículos de mobiliario | €2,440,000 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Jamstveni rok za svu ponuđenu robu je minimalno 3 godine. Ponuđeni jamstveni rok počinje teči od dana kompletno isporučene i ugrađene robe te uspješno provedene primopredaje tj. od dana potpisa…
- Quality — Rok isporuke za svu ponuđenu opremu je 120 dana.
Official publications
- TED · 00527467-2025 · 12 August 2025
- OJS · 153/2025 · 12 August 2025
Other tenders from Specijalna bolnica Varaždinske Toplice
- Radna odjeća, dekori, posteljno rublje te razni tekstilni proizvodi - ponovljeni postupak za grupu 6
- Kuhinjski namještaj i oprema za hotelski kompleks
- Namještaj po mjeri za opremanje hotelskog kompleksa
- Građevinsko-obrtnički i instalaterski radovi na rekonstrukciji hotelskog kompleksa Minerve te uređenje hortikulture
- Razni namještaj za opremanje hotela Minerva
- Razni namještaj za opremanje hotela Minerva - ponovljeni postupak (klub stolić, ležaljke, dječji krevetić, stol za presvlačenje djeteta,…
- Namještaj po mjeri za opremanje hotelskog kompleksa
- Kuhinjski namještaj i oprema za hotelski kompleks
- Kuhinjski namještaj i oprema za hotelski kompleks
- Električna energija