Građevinsko-obrtnički i instalaterski radovi na rekonstrukciji hotelskog kompleksa Minerve te uređenje hortikulture
- Published
- 25 August 2026
- Place of performance
- HR062
- Lots
- 1
- Notice number
- 00586223-2026
- Reference
- 93180b4b-82fb-4192-a25f-0150e0308e08
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45454000Trabajos de reestructuración
Description
Predmet nabave su Građevinsko-obrtnički i instalaterski radovi na rekonstrukciji hotelskog kompleksa Minerve te uređenje hortikulture. Postupak javne nabave se provodi u sklopu projekta „Unaprjeđenje kvalitete smještaja i sadržaja hotela Minerva - Varaždinske Toplice“, koji se financira iz Mehanizma za oporavak i otpornost 2021.-2026., kod projekta: NPOO.C1.6.R1-I1.01-V3.0003 na temelju Poziva Regionalna diversifikacija i specijalizacija hrvatskog turizma kroz ulaganja u razvoj turističkih proizvoda visoke dodane vrijednosti - GRUPA 3, kod poziva: NPOO.C1.6.R1-I1.01. Predmet nabave definiran je Troškovnikom koji je sastavni dio Dokumentacije o nabavi. Kao tražene specifikacije u ovom predmetu nabave isključivo se gledaju i od Ponuditelja traže specifikacije koje su propisane objavljenim Troškovnikom. Radovi se izvode temeljem sljedeće projektne dokumentacije: MAPA 1 KNJIGA 1 GLAVNI ARHITEKTONSKI PROJEKT: T.D. 02-03-2022 „Arcitec Ivšić” d.o.o., Veslačka 23, 10 000 Zagreb projektant: dipl.ing.arh. Damir Ivšić ovlašteni arhitekt, broj ovlaštenja A 129 MAPA 1 KNJIGA 2 PRIKAZ SVIH PRIMIJENJENIH MJERA ZAŠTITE OD POŽARA: 391022 „Flamit ” d.o.o. , Jurja Dijanića 24a, 10 430 Samobor pro…
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| RADNIK d.d. | €23,646,777 | — |
Official publications
- TED · 00586223-2026 · 25 August 2026
- OJS · 163/2026 · 25 August 2026
Other tenders from Specijalna bolnica Varaždinske Toplice
- Namještaj po mjeri za opremanje hotelskog kompleksa
- Razni namještaj za opremanje hotela Minerva
- Razni namještaj za opremanje hotela Minerva - ponovljeni postupak (klub stolić, ležaljke, dječji krevetić, stol za presvlačenje djeteta,…
- Kuhinjski namještaj i oprema za hotelski kompleks
- Električna energija
- Kuhinjski namještaj i oprema za hotelski kompleks
- Namještaj po mjeri za opremanje hotelskog kompleksa
- Građevinsko-obrtnički i instalaterski radovi na rekonstrukciji hotelskog kompleksa Minerve te uređenje hortikulture
- Potrošni medicinski materijal za ljekarnu
- Namještaj po mjeri za opremanje hotelskog kompleksa