Opracowanie projektu budowlanego lądowiska, w tym projektów technicznych, branżowych oraz wykonawczych przebudowy infrastruktury szpitalnej, wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę, zgodnych z wymaganiami rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie szpitalnego oddziału ratunkowego - znak sprawy: Z/38/PN/25
Buyer: Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego
- Published
- 5 June 2025
- Submission deadline
- 10 July 2025, 12:30
- Place of performance
- Grudziądz, PL616
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00364461-2025
- Reference
- 86e362e7-9736-481a-9f15-e74a9eeeae26
- Official source
- Official source
CPV codes
- 85150000Servicios de imaginería
Description
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektu budowlanego lądowiska, w tym projektów technicznych, branżowych oraz wykonawczych przebudowy infrastruktury szpitalnej, wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę, zgodnych z wymaganiami rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie szpitalnego oddziału ratunkowego zgodnie z Formularzem Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ i projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ. 2. Zamawiający określił w Załączniku nr 2 i 3 do SWZ wymagania jakościowe odnoszące się co najmniej do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Award criteria
- Price — Cena 100%
Official publications
- TED · 00364461-2025 · 5 June 2025
- OJS · 107/2025 · 5 June 2025
Other tenders from Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego
- Dostawy asortymentu jednorazowego wraz z dzierżawą aparatów dla Banku Krwi, Laboratorium Mikrobiologicznego, Laboratorium Analitycznego…
- świadczenie usługi pełnego serwisowania w celu utrzymania w ciągłej pełnosprawności tomografu komputerowego SOMATOM DEFINITION AS przez…
- Dostawa urządzeń dla Oddziału Rehabilitacji Ogólnoustrojowej - znak sprawy: Z/53/PN/26
- Dostawy leków i wyrobów medycznych - znak sprawy: Z/47/PN/26
- Dostawy asortymentu jednorazowego dla Oddziału Kardiochirurgii na okres 24 miesięcy- znak sprawy Z/90/PN/26
- Dostawy materiałów szewnych - znak sprawy: Z/23/PN/26
- Dostawy materiałów szewnych - znak sprawy: Z/23/PN/26
- Dostawy obłożeń chirurgicznych na okres 24 miesięcy - znak sprawy: Z51/PN/26
- Dostawy asortymentu jednorazowego dla Oddziału Chirurgii Naczyń na okres 24 miesięcy- znak sprawy: Z/82/PN/26
- Dostawa spirometrów - znak sprawy: Z/67/PN/26