Dostawy leków i środków diagnostycznych - Z/20/PN/25
Buyer: Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego
- Published
- 2 June 2025
- Submission deadline
- 17 June 2025, 12:00
- Place of performance
- Grudziądz, PL616
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00352575-2025
- Reference
- 69d83f15-e97b-4cc4-92ff-0b6e50f4ed5e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33600000Productos farmacéuticos
Description
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i środków diagnostycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Lots (34)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Zadanie nr 1- Dostawy leków z programów terapeutycznych | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 2 | Zadanie nr 2- Dostawy leków z programów terapeutycznych | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 3 | Zadanie nr 3- Dostawy leków z programów terapeutycznych | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 4 | Zadanie nr 4- Dostawy leków z programów terapeutycznych | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 5 | Zadanie nr 5- Dostawy leków z programów terapeutycznych | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 6 | Zadanie nr 6- Dostawy leków z programów terapeutycznych | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 7 | Zadanie nr 7- Dostawy leków z programów terapeutycznych | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 8 | Zadanie nr 8- Dostawy leków z programów terapeutycznych | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 9 | Zadanie nr 9- Dostawy leków z programów terapeutycznych | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 10 | Zadanie nr 10- Dostawy leków z programów terapeutycznych | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 11 | Zadanie nr 11- Dostawy leków stosowanych w chemioterapii | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 12 | Zadanie nr 12- Dostawy leków z programów terapeutycznych | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 13 | Zadanie nr 13- Dostawy leków z programów terapeutycznych | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 14 | Zadanie nr 14- Dostawy preparatów stosowanych w chemioterapii nowotworów | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 15 | Zadanie nr 15- Dostawy preparatów stosowanych w chemioterapii nowotworów | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 16 | Zadanie nr 16- Dostawy preparatów stosowanych w chemioterapii nowotworów | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 17 | Zadanie nr 17- Dostawy leków różnych | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 18 | Zadanie nr 18- Dostawy leków różnych | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 19 | Zadanie nr 19- Dostawy leków różnych | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 20 | Zadanie nr 20- Dostawy antybiotyków | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 21 | Zadanie nr 21- Dostawy leków różnych | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 22 | Zadanie nr 22- Dostawy leków różnych | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 23 | Zadanie nr 23- Dostawy leków różnych | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 24 | Zadanie nr 24- Dostawy leków różnych | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 25 | Zadanie nr 25- Dostawy leków różnych | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 26 | Zadanie nr 26- Dostawy leków różnych | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 27 | Zadanie nr 27- Dostawy leków różnych | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 28 | Zadanie nr 28- Dostawy leków różnych | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 29 | Zadanie nr 29- Dostawy leków różnych | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
| 30 | Zadanie nr 30- Dostawy leków różnych | 33600000 Productos farmacéuticos | — |
Award criteria
- Price — Cena-100%
Official publications
- TED · 00352575-2025 · 2 June 2025
- OJS · 104/2025 · 2 June 2025
Other tenders from Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego
- Dostawy asortymentu jednorazowego wraz z dzierżawą aparatów dla Banku Krwi, Laboratorium Mikrobiologicznego, Laboratorium Analitycznego…
- świadczenie usługi pełnego serwisowania w celu utrzymania w ciągłej pełnosprawności tomografu komputerowego SOMATOM DEFINITION AS przez…
- Dostawa urządzeń dla Oddziału Rehabilitacji Ogólnoustrojowej - znak sprawy: Z/53/PN/26
- Dostawy leków i wyrobów medycznych - znak sprawy: Z/47/PN/26
- Dostawy asortymentu jednorazowego dla Oddziału Kardiochirurgii na okres 24 miesięcy- znak sprawy Z/90/PN/26
- Dostawy materiałów szewnych - znak sprawy: Z/23/PN/26
- Dostawy materiałów szewnych - znak sprawy: Z/23/PN/26
- Dostawy obłożeń chirurgicznych na okres 24 miesięcy - znak sprawy: Z51/PN/26
- Dostawy asortymentu jednorazowego dla Oddziału Chirurgii Naczyń na okres 24 miesięcy- znak sprawy: Z/82/PN/26
- Dostawa spirometrów - znak sprawy: Z/67/PN/26