Održavanje mobilnog rendgen uređaja Nuctech na lokaciji Bajakovo
- Published
- 6 May 2024
- Submission deadline
- 3 June 2024, 10:00
- Estimated value
- €132,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00268007-2024
- Reference
- b572b9ec-1461-43ac-b8d5-ee3ac475b175
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50421200Servicios de reparación y mantenimiento de equipos de rayos X
Description
Predmet nabave je usluga održavanja mobilnog rendgen uređaja NUCTECH MT1213DE na lokaciji Bajakovo u obliku preventivnog kvartalnog i godišnjeg servisa prema uputama proizvođača te interventnog održavanja, za razdoblje od jedne (1) godine, a u koje su uključeni svi troškovi održavanja uređaja, redovnih i izvanrednih servisa, svi pozivi i pomoć preko udaljenog pristupa, izmjena svih neispravnih dijelova uređaja, do dovođenja uređaja u potpunu funkcionalnost. Stvarna nabavljena količina na temelju sklopljenog ugovora o javnoj nabavi može biti veća ili manja od okvirne količine, a ovisit će o stvarnoj potrebi Naručitelja tijekom trajanja ugovora o javnoj nabavi usluge. Okvirna količina predmeta nabave sukladna je Prilogu – Troškovniku koji je sastavni dio ove Dokumentacije. Ponuditelj mora organizirati uvjete koji će osigurati preventivne i redovne servise, popravke nastalih kvarova, servis i održavanje u obliku redovnih kvartalnih, godišnjeg i interventnih servisa.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Vrijeme odaziva na poziv Naručitelja (V), Naručitelj će usporedbom ponuda dodatno bodovati kao umanjenje u odnosu na ponuđenu cijenu za iznose sukladno karakteristikama iz priložene podjele kako…
Official publications
- TED · 00268007-2024 · 6 May 2024
- OJS · 88/2024 · 6 May 2024
Other tenders from MINISTARSTVO FINANCIJA, POREZNA UPRAVA
- Nabava usluga održavanja informacijsko-komunikacijskog sustava - ponovljeni postupak za poništenu Grupu 2. - Korisnički i poslužiteljski…
- Nabava usluga održavanja informacijsko-komunikacijskog sustava - ponovljeni postupak za poništenu Grupu 2. - Korisnički i poslužiteljski…
- Smještaj službenika Carinske uprave
- Odora i obuća za ovlaštene carinske službenike
- Nabava motornih vozila putem financijskog leasinga
- Odora i obuća za ovlaštene carinske službenike
- Nabava motornih vozila - kupovina
- Specijalizirana vozila za Sektor za mobilne jedinice Carinske uprave - osobni automobil s teretnim prostorom
- Smještaj službenika Carinske uprave
- Nabava motornih vozila putem financijskog leasinga