Održavanje fotokopirnih, multifunkcijskih i ispisnih pisača te programskog rješenja uniFLOW
- Published
- 2 January 2025
- Submission deadline
- 4 February 2025, 11:00
- Estimated value
- €1,050,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00001323-2025
- Reference
- 0c653338-605b-4d20-a64b-c46f52350c4d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50300000Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados relacionados con ordenadores personales, equipo de oficina, telecomunicaciones y equipo audiovisual
Description
Predmet nabave je nabava usluga održavanja fotokopirnih, multifunkcijskih, ispisnih i telefaks uređaja, pisača te programskog rješenja uniFLOW sukladno Tehničkoj specifikaciji (Prilog br. 1.), Popisu lokacija (Prilog br. 2.), Popisu uređaja za održavanje (Prilog br. 3.) i Troškovniku koji se stavljaju na raspolaganje kao prilozi ove Dokumentacije o nabavi, kao i ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj Dokumentaciji o nabavi i pripadajućim prilozima. Naručitelj provodi predmetni postupak javne nabave sa ciljem nabave usluga održavanja fotokopirnih, multifunkcijskih, ispisnih i telefaks uređaja, pisača te programskog rješenja uniFLOW kako bi se službenicima Naručitelja osiguralo nesmetano obavljanje poslova.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Temeljem vrednovanja kriterija zajamčenog vremena odziva za usluge korektivnog održavanja maksimalno se može dobiti 7,5 bodova (Kzvo = 7,5). Postupak ocjene kriterija zajamčenog vremena odziva za…
- Quality — Temeljem vrednovanja kriterija zajamčenog vremena rješavanja incidenta za usluge korektivnog održavanja maksimalno se može dobiti 7,5 bodova (Kzvri = 7,5). Zajamčeno vrijeme rješavanja incidenta za…
Official publications
- TED · 00001323-2025 · 2 January 2025
- OJS · 1/2025 · 2 January 2025
Other tenders from MINISTARSTVO FINANCIJA, POREZNA UPRAVA
- Nabava usluga održavanja informacijsko-komunikacijskog sustava - ponovljeni postupak za poništenu Grupu 2. - Korisnički i poslužiteljski…
- Nabava usluga održavanja informacijsko-komunikacijskog sustava - ponovljeni postupak za poništenu Grupu 2. - Korisnički i poslužiteljski…
- Smještaj službenika Carinske uprave
- Odora i obuća za ovlaštene carinske službenike
- Nabava motornih vozila putem financijskog leasinga
- Odora i obuća za ovlaštene carinske službenike
- Nabava motornih vozila - kupovina
- Specijalizirana vozila za Sektor za mobilne jedinice Carinske uprave - osobni automobil s teretnim prostorom
- Smještaj službenika Carinske uprave
- Nabava motornih vozila putem financijskog leasinga