Nabava i implementacija centralnih preklopnika
- Published
- 16 December 2024
- Submission deadline
- 13 January 2025, 10:00
- Estimated value
- €275,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00766445-2024
- Reference
- 65b9b32d-d60a-4d6f-9f7d-11ff0bfc64d7
- Official source
- Official source
CPV codes
- 32420000Equipo de red
Description
Predmet nabave je implementacija pristupničkih (eng. Leaf) preklopnika, te integraciji istih u postojeći Cisco ACI podatkovni centar Carinske uprave odnosno zamjena opreme za koju nastupa End of SW Maintenance i End of Technical Support i za tu opremu proizvođač uskoro neće nuditi pomoć u istraživanju uzroka neispravnog ponašanja softvera na preklopnicima (eng. bug), te otklanjanje istih. Dodatno, postojećim FEX preklopnicima nastupa kraj životnog vijeka (EOL) na ACI infrastrukturi i trenutnoj verziji 4.2(2f). Novi preklopnici osigurati će potrebne mrežne priključke visoke propusnosti za trenutne i buduće potrebe spajanja poslužitelja u podatkovnom centru Carinske uprave. Količina predmeta nabave sukladna je Prilogu Dokumentacije o nabavi – Troškovnik koji je sastavni dio Dokumentacije o nabavi. Stvarna nabavljena količina na temelju sklopljenog ugovora o javnoj nabavi može biti veća ili manja od okvirne količine, a ovisit će o stvarnoj potrebi Naručitelja tijekom važenja ugovora o javnoj nabavi robe.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Broj tehničkih stručnjaka ponuditelja koji posjeduju Cisco Certified Specialist - Enterprise Design ili jednakovrijedan (BTS1) naručitelj će usporedbom ponuda dodatno bodovati kao umanjenje u odnosu…
- Quality — Broj tehničkih stručnjaka ponuditelja koji posjeduju Cisco Certified Network Professional Data Center (CCNP DC) ili jednakovrijedan (BTS2) naručitelj će usporedbom ponuda dodatno bodovati kao…
- Quality — Broj tehničkih stručnjaka ponuditelja koji posjeduju Cisco Certified Internetwork Expert Data Center (CCIE DC) ili jednakovrijedan (BTS3) naručitelj će usporedbom ponuda dodatno bodovati kao…
Official publications
- TED · 00766445-2024 · 16 December 2024
- OJS · 244/2024 · 16 December 2024
Other tenders from MINISTARSTVO FINANCIJA, POREZNA UPRAVA
- Nabava usluga održavanja informacijsko-komunikacijskog sustava - ponovljeni postupak za poništenu Grupu 2. - Korisnički i poslužiteljski…
- Nabava usluga održavanja informacijsko-komunikacijskog sustava - ponovljeni postupak za poništenu Grupu 2. - Korisnički i poslužiteljski…
- Smještaj službenika Carinske uprave
- Odora i obuća za ovlaštene carinske službenike
- Nabava motornih vozila putem financijskog leasinga
- Odora i obuća za ovlaštene carinske službenike
- Nabava motornih vozila - kupovina
- Specijalizirana vozila za Sektor za mobilne jedinice Carinske uprave - osobni automobil s teretnim prostorom
- Smještaj službenika Carinske uprave
- Nabava motornih vozila putem financijskog leasinga