El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

Nabava čeličnih plinovodnih cijevi za magistralne plinovode Bosiljevo-Sisak DN 800/100 i Kozarac-Sisak DN 800/100

Buyer: PLINACRO d.o.o.

Published
3 April 2024
Submission deadline
8 May 2024, 10:00
Estimated value
€98,230,000
Procedure
Open procedure
Lots
1
Documents
1
Notice number
00194865-2024
Reference
71c9b402-a8e8-448d-9f20-6822b841c577
Official source
Official source

CPV codes

Description

Nabava čeličnih plinovodnih cijevi za magistralne plinovode Bosiljevo-Sisak DN/800/100 i Kozarac-Sisak DN 800/100, u skladu s Tehničkom specifikacijom (Specifikacijom za čelične cijevi i Troškovnikom). Na predmetnu nabavu primjenjivati će se odredbe članka 395. Zakona o javnoj nabavi.

Award criteria

Official publications