Nabava čeličnih plinovodnih cijevi za magistralne plinovode Bosiljevo-Sisak DN 800/100 i Kozarac-Sisak DN 800/100
Buyer: PLINACRO d.o.o.
- Published
- 29 March 2024
- Submission deadline
- 8 May 2024, 10:00
- Estimated value
- €98,230,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00190247-2024
- Reference
- 71c9b402-a8e8-448d-9f20-6822b841c577
- Official source
- Official source
CPV codes
- 44163100Tuberías
Description
Nabava čeličnih plinovodnih cijevi za magistralne plinovode Bosiljevo-Sisak DN/800/100 i Kozarac-Sisak DN 800/100, u skladu s Tehničkom specifikacijom (Specifikacijom za čelične cijevi i Troškovnikom). Na predmetnu nabavu primjenjivati će se odredbe članka 395. Zakona o javnoj nabavi.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Ponuditelji se obvezuju isporučiti navedene cijevi s određenim garantnim rokom, a koji se odnosi na potpunu funkcionalnost isporučenih cijevi, moguću zamjenu nefunkcionalnih dijelova cijevi, a po…
- Quality — Maksimalno vrijeme isporuke 24.000 m cijevi sa debljinom stijenke 14.3 mm je 5 mjeseci. Ponuditelju će se bodovati vrijeme brže isporuke 24.000 m cijevi sa debljinom stijenke 14.3 mm koja ima…
Official publications
- TED · 00190247-2024 · 29 March 2024
- OJS · 64/2024 · 29 March 2024