Monitoring i ocena stanu jakości jednolitych części wód powierzchniowych
Buyer: Polskie Elektrownie Jądrowe Sp. z o.o.
- Published
- 13 November 2025
- Submission deadline
- 15 December 2025, 12:00
- Place of performance
- PL634
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00751712-2025
- Reference
- 0dd7f9cd-5c8c-4ea8-833e-3b26fc0f0ba7
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90733100Servicios de seguimiento o control de la contaminación de aguas superficiales
- 73110000Servicios de investigación
Description
1. Przedmiotem Zamówienia jest usługa polegająca na prowadzeniu monitoringu badawczego oraz ocena stanu jakości jednolitych części wód powierzchniowych w ramach realizacji inwestycji polegającej na budowie elektrowni jądrowej w Lokalizacji Lubiatowo-Kopalino o mocy maksymalnej do 3750 MWe, zlokalizowanej na terenie gminy Choczewo w województwie pomorskim. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik A do Projektowanych postanowień Umownych, stanowiących Załącznik Nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 3. Przedmiotowe Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 w zw. z art. 378 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.), dalej zwana: Ustawą PZP. 4. Do przedmiotowego Postępowania zastosowanie mają również przepisy ustawy z dnia 29 czerwca 2011 r. o przygotowaniu i realizacji inwestycji w zakresie obiektów energetyki jądrowej oraz inwestycji towarzyszących (Rozdział 6) (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1156), dalej zwaną Ustawą Inwestycyjną. 5. Ilekroć w niniejszym Ogłoszeniu jest mowa o Specyfikacji lub SWZ – oznacza to Specyfikację Warunków Zamówienia wraz z załą…
Award criteria
- Price — 1. Spośród Ofert niepodlegających odrzuceniu, Zamawiający wybierze najkorzystniejszą Ofertę kierując się kryterium: „Cena brutto” – waga 100% to jest 100 pkt. 2. W kryterium „Cena brutto” przyznane…
Official publications
- TED · 00751712-2025 · 13 November 2025
- OJS · 219/2025 · 13 November 2025
Other tenders from Polskie Elektrownie Jądrowe Sp. z o.o.
- Monitoring hydrologiczny wód morskich dla Lokalizacji Lubiatowo-Kopalino
- Świadczenie usług opieki medycznej dla Pracowników Spółki i ich rodzin oraz współpracowników
- Świadczenie usług opieki medycznej dla Pracowników Spółki i ich rodzin oraz współpracowników
- Świadczenie usług opieki medycznej dla Pracowników Spółki i ich rodzin oraz współpracowników
- Świadczenie usług opieki medycznej dla Pracowników Spółki i ich rodzin oraz współpracowników
- ZAPYTANIE O INFORMACJĘ (RFI) - Świadczenie usług nadzoru nad jakością prac geologicznych realizowanych w ramach kampanii GEO2.
- Realizacja usług serwisu i wsparcia użytkowników, wsparcia technicznego SAP oraz Prac Rozwojowych dla funkcjonalności pakietu SAP w modelu…
- Monitoring stanów i jakości wód podziemnych w Lokalizacji Lubiatowo – Kopalino wraz z demontażem zbędnych lub kolidujących urządzeń i…
- Realizacja usług serwisu i wsparcia użytkowników, wsparcia technicznego SAP oraz Prac Rozwojowych dla funkcjonalności pakietu SAP w modelu…
- Monitoring stanów i jakości wód podziemnych w Lokalizacji Lubiatowo – Kopalino wraz z demontażem zbędnych lub kolidujących urządzeń i…