ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΜΑΘΗΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ Α/ΒΑΘΜΙΑΣ & Β/ΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΧΩΡΙΚΗΣ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ Π.Ε ΛΕΣΒΟΥ-ΛΗΜΝΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΚΑ ΕΤΗ 2024-2025, 2025-2026, 2026-2027
Buyer: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
- Published
- 24 June 2024
- Estimated value
- €7,467,136
- Place of performance
- ΜΥΤΙΛΗΝΗ, EL411
- Procedure
- Restricted procedure
- Notice number
- 00372375-2024
- Reference
- 7a64b002-4a52-4d88-b960-cb650ebbde08
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60130000Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera
Description
Διακήρυξη Δυναμικού Συστήματος Αγορών (ΔΣΑ) για την ανάθεση συμβάσεων παροχής υπηρεσιών ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΜΑΘΗΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ Α/ΒΑΘΜΙΑΣ & Β/ΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΧΩΡΙΚΗΣ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ Π.Ε ΛΕΣΒΟΥ-ΛΗΜΝΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΚΑ ΕΤΗ 2024-2025, 2025-2026, 2026-2027 ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΕΤΡΑΜΗΝΗΣ ΠΑΡΑΤΑΣΗΣ (ΗΤΟΙ ΕΩΣ 31.12.2027) ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ 15%, ΣΥΝΟΛΙΚΟΥ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ 10.830.419,58€ ΜΕ Φ.Π.Α 17% & 24% ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΜΕΣΩ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΑΓΟΡΩΝ (ΔΣΑ) ΜΕ ΤΗ ΧΡΗΣΗ ΕΣΗΔΗΣ, Α/Α ΕΣΗΔΗΣ 354060
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΜΙΚΡΟ-ΜΕΓΑΛΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ-ΕΙΔΙΚΟ ΔΙΑΜΟΡΦΩΜΕΝΟ ΟΧΗΜΑ-ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ | 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera | — |
| 2 | ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΜΕ Δ.Χ. ΕΠΙΒΑΤΙΚΑ (ΤΑΞΙ) | 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera | — |
Award criteria
- Price — Η σύμβαση θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη προσφοράς, βάσει τιμής, ήτοι: το υψηλότερο ποσοστό % έκπτωσης σε ακέραιες μονάδες- άνευ δεκαδικών επί του…
Official publications
- TED · 00372375-2024 · 24 June 2024
- OJS · 121/2024 · 24 June 2024