Μεταφορά μαθητών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης στην Περιφερειακή Ενότητα Ρεθύμνου για τρία (3) σχολικά έτη 2024-2025, 2025-2026, 2026-2027 από την υπογραφή της σύμβασης
Buyer: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ / Διεύθυνση Τεχνικών Έργων Π.Ε.Η.
- Published
- 28 November 2024
- Submission deadline
- 19 December 2024, 15:00
- Estimated value
- €13,709,524
- Place of performance
- ΡΕΘΥΜΝΟ, EL433
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00728034-2024
- Reference
- 749ef8b6-6023-4678-9653-c4b33e82b418
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60130000Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera
Description
Αντικείμενο της παρούσας σύμβασης είναι η παροχή υπηρεσιών για τη μεταφορά μαθητών Α/θμιας και Β/θμιας Εκπαίδευσης, χωρικής αρμοδιότητας Π.Ε. Ρεθύμνου, από τον τόπο κατοικίας τους μέχρι τις σχολικές μονάδες και αντίστροφα, για τα σχολικά έτη 2024-2025, 2025-2026, 2026-2027 με λεωφορεία Δ.Χ. ή ταξί , σύμφωνα με τα αναλυτικά αναφερόμενα στο Παράρτημα Ι και ΙΧ της διακήρυξης
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΟΜΑΔΑ 1 -Δρομολόγια για σχολικές μονάδες των Δήμων Αγ. Βασιλείου και Αμαρίου με bus/mini bus | 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera | €2,614,291 |
| 2 | ΟΜΑΔΑ 2 -Δρομολόγια για σχολικές μονάδες των Δήμων Ανωγείων και Μυλοποτάμου με bus/mini bus | 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera | €1,982,443 |
| 3 | ΟΜΑΔΑ 3 -Δρομολόγια για σχολικές μονάδες του Δήμου Ρεθύμνης, μουσικό σχολείο, πειραματικά σχολεία, ειδικά σχολεία με bus/mini bus | 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera | €5,338,035 |
| 4 | ΟΜΑΔΑ 4 -Δρομολόγια με Α) Ταξί για σχολικές μονάδες της Περιφερειακής Ενότητας Ρεθύμνης, μουσικό σχολείο, πειραματικό δημοτικό και ειδικά σχολεία Β) Ειδικά διαμορφωμένα οχήματα για σχολικές μονάδες των ειδικών σχολείων | 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera | €2,877,871 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00728034-2024 · 28 November 2024
- OJS · 232/2024 · 28 November 2024
Other tenders from ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ / Διεύθυνση Τεχνικών Έργων Π.Ε.Η.
- ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΜΕ ΤΙΤΛΟ: «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΚΤΙΡΙΟ ΤΗΣ…
- ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΜΕ ΤΙΤΛΟ: «Προμήθεια αναλωσίμων υλικών για Εκτυπωτές, Φωτοτυπικά Μηχανήματα κλπ.»
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ ΜΕ ΕΔΡΑ ΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΑΙ ΤΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΗΣ Π.Ε.…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΥ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΜΕ ΤΙΤΛΟ: «Ανάδειξη εργολάβων για τον από εδάφους δολωματικό…
- ΜΕΛΕΤΗ ΝΕΑΣ ΧΑΡΑΞΗΣ ΟΔΟΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ - ΖΗΝΤΑ
- ΚΟΠΗ - ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΚΟΜΗΣ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΩΝ ΔΕΝΤΡΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΕΙΔΩΝ ΒΑΣΙΚΗΣ ΥΛΙΚΗΣ ΣΥΝΔΡΟΜΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗΣ ΤΗΣ ΥΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΗΣΗΣ ΑΠΟΡΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ…
- Έλεγχος των δακοπληθυσμών με τη μέθοδο της παγιδοθεσίας με παγίδες τύπου Mcphail στους ελαιώνες στο πλαίσιο του Προγράμματος Συλλογικής…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΜΕ ΤΙΤΛΟ: ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΗ ΚΟΥΝΟΥΠΙΩΝ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΜΕ ΤΙΤΛΟ: «ΑΝΑΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΣΤΑ ΚΤΙΡΙΑ ΠΟΥ ΣΤΕΓΑΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ…