Μεταφορά μαθητών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης στην Περιφερειακή Ενότητα Ηρακλείου για τρία έτη από την υπογραφή της σύμβασης
Buyer: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ / Διεύθυνση Τεχνικών Έργων Π.Ε.Η.
- Published
- 22 August 2024
- Submission deadline
- 23 September 2024, 15:00
- Estimated value
- €33,490,984
- Place of performance
- EL431
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00504941-2024
- Reference
- cc589f82-fdb0-4360-8b2b-223d71549243
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60130000Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera
Description
Αντικείμενο της παρούσας σύμβασης είναι η ανάδειξη αναδόχων που θα αναλάβουν υπηρεσίες μεταφοράς μαθητών, χωρικής αρμοδιότητας Π.Ε. Ηρακλείου για τρία έτη με λεωφορεία Δ.Χ. ή ταξί , σύμφωνα με τα αναλυτικά αναφερόμενα στο Παράρτημα Ι της διακήρυξης . Ειδικότερα, κάθε ανάδοχος αναλαμβάνει την υποχρέωση να διαθέτει για όλη τη διάρκεια της σύμβασης, κατά τις καθορισμένες ημέρες και ώρες λειτουργίας των σχολείων, τα απαιτούμενα λεωφορεία και λοιπά οχήματα για τη μεταφορά των μαθητών για τα δρομολόγια που του έχουν ανατεθεί.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΟΜΑΔΑ Α : Δρομολόγια με λεωφορεία τύπου bus & minibus για τη μεταφορά μαθητών Α΄/θμιας και Β΄/θμιας Εκπ/σης με προορισμό σε σχολικές μονάδες γ για τρία έτη από την υπογραφή της σύμβασης | 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera | €15,115,271 |
| 2 | ΟΜΑΔΑ B : Δρομολόγια με λεωφορεία τύπου bus & minibus για τη μεταφορά μαθητών Α΄/θμιας και Β΄/θμιας Εκπ/σης με προορισμό σε σχολικές μονάδες για τρία έτη από την υπογραφή της σύμβασης | 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera | €9,200,930 |
| 3 | ΟΜΑΔΑ Γ- ΕΙΔΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ | 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera | €4,581,480 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00504941-2024 · 22 August 2024
- OJS · 163/2024 · 22 August 2024
Other tenders from ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ / Διεύθυνση Τεχνικών Έργων Π.Ε.Η.
- ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΜΕ ΤΙΤΛΟ: «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΚΤΙΡΙΟ ΤΗΣ…
- ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΜΕ ΤΙΤΛΟ: «Προμήθεια αναλωσίμων υλικών για Εκτυπωτές, Φωτοτυπικά Μηχανήματα κλπ.»
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ ΜΕ ΕΔΡΑ ΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΑΙ ΤΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΗΣ Π.Ε.…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΥ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΜΕ ΤΙΤΛΟ: «Ανάδειξη εργολάβων για τον από εδάφους δολωματικό…
- ΜΕΛΕΤΗ ΝΕΑΣ ΧΑΡΑΞΗΣ ΟΔΟΥ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ - ΖΗΝΤΑ
- ΚΟΠΗ - ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΚΟΜΗΣ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΩΝ ΔΕΝΤΡΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΕΙΔΩΝ ΒΑΣΙΚΗΣ ΥΛΙΚΗΣ ΣΥΝΔΡΟΜΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗΣ ΤΗΣ ΥΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΗΣΗΣ ΑΠΟΡΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ…
- Έλεγχος των δακοπληθυσμών με τη μέθοδο της παγιδοθεσίας με παγίδες τύπου Mcphail στους ελαιώνες στο πλαίσιο του Προγράμματος Συλλογικής…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΜΕ ΤΙΤΛΟ: ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΗ ΚΟΥΝΟΥΠΙΩΝ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΧΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΜΕ ΤΙΤΛΟ: «ΑΝΑΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΣΤΑ ΚΤΙΡΙΑ ΠΟΥ ΣΤΕΓΑΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ…