ΜΕΛΕΤΗ 09/2023
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΠΑΤΡΕΩΝ
- Published
- 25 March 2024
- Submission deadline
- 9 May 2024, 10:00
- Estimated value
- €4,025,351
- Place of performance
- ΠΑΤΡΑ, EL632
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00176346-2024
- Reference
- 1db0fe39-d97a-4f38-8aae-7ba37aa7c0c8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09134100Gasoil
- 09135100Petróleo para calefacción
- 09132100Gasolina sin plomo
- 09210000Preparados lubricantes
- 09211630Aceites anticorrosión
- 09211600Aceites para sistemas hidráulicos y otros usos
- 09211400Aceites para engranajes
- 09211650Líquidos de frenos
Description
«Προμήθεια υγρών καυσίμων κίνησης, πετρελαίου θέρμανσης, και λιπαντικών για την κάλυψη των αναγκών των Υπηρεσιών, Νομικών Προσώπων & Σχολικών Επιτροπών του Δήμου Πατρέων, στο πλαίσιο διετίας.»
Lots (8)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ A1 Προμήθεια υγρών καυσίμων για την κάλυψη των αναγκών του Δήμου Πατρέων Αριθμός τμήματος: Α1 | 09100000 Combustibles | €2,608,416 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ A2 Προμήθεια υγρών καυσίμων για τις ανάγκες του Δημοτικού Βρεφοκομείου Πατρών Αριθμός τμήματος: Α2 | 09135100 Petróleo para calefacción | €24,194 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ Α3 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΥ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΑΤΡΕΩΝ | 09100000 Combustibles | €48,387 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ Α4 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΦΕΛΟΥΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΤΡΕΩΝ-ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΠΑΤΡΑΣ | 09100000 Combustibles | €1,596 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ Α5 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΗΣ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ Α'/ ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΠΑΤΡΕΩΝ | 09135100 Petróleo para calefacción | €606,000 |
| 6 | ΤΜΗΜΑ Α6 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΗΣ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ B'/ ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΠΑΤΡΕΩΝ) | 09135100 Petróleo para calefacción | €454,500 |
| 7 | ΤΜΗΜΑ Β1 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΑΤΡΕΩΝ | 09210000 Preparados lubricantes | €282,258 |
| 8 | ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ | — | — |
Award criteria
- Price — Κριτήριο κατακύρωσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, μόνο βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή), ανά τμήμα προμήθειας (Α1, Α2, Α3, Α4, Α5 & Α6 ) και συγκεκριμένα το μεγαλύτερο…
- Price — Το κριτήριο κατακύρωσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, μόνο βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή), ανά τμήμα προμήθειας (Α1, Α2, Α3, Α4, Α5 & Α6 ) και συγκεκριμένα το μεγαλύτερο…
- Price — Το κριτήριο κατακύρωσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, μόνο βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή), ανά τμήμα προμήθειας (Α1, Α2, Α3, Α4, Α5 & Α6 ) και συγκεκριμένα το μεγαλύτερο…
- Price — Το κριτήριο κατακύρωσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, μόνο βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή), ανά τμήμα προμήθειας (Α1, Α2, Α3, Α4, Α5 & Α6 ) και συγκεκριμένα το μεγαλύτερο…
- Price — Το κριτήριο κατακύρωσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, μόνο βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή), ανά τμήμα προμήθειας (Α1, Α2, Α3, Α4, Α5 & Α6 ) και συγκεκριμένα το μεγαλύτερο…
- Price — Το κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, μόνο βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή), ανά τμήμα προμήθειας (Α1, Α2, Α3, Α4, Α5 & Α6 ) και συγκεκριμένα το μεγαλύτερο…
- Price — Το κριτήριο κατακύρωσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, μόνο βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή), για το σύνολο του Τμήματος Προμήθειας Β1 (της ομάδας Υλικών Β) , με την…
- Price
Official publications
- TED · 00176346-2024 · 25 March 2024
- OJS · 60/2024 · 25 March 2024