ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΠΑΤΡΕΩΝ
- Published
- 15 May 2024
- Submission deadline
- 19 June 2024, 11:00
- Estimated value
- €128,687
- Place of performance
- ΠΑΤΡΑ, EL632
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00285317-2024
- Reference
- 08cf09d5-0d96-410a-9564-bf51278092cf
- Official source
- Official source
CPV codes
- 16000000Maquinaria agrícola
- 16810000Partes de maquinaria agrícola
- 44514000Mangos y piezas de herramientas
Description
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | TMHMA 1 Δ/νση Περ/ντος, Ενέργειας και Πρασίνου -προμήθεια γεωργικών μηχανημάτων (χλοοκοπτικά, γεωργικοί καταστροφείς | 16000000 Maquinaria agrícola | €58,000 |
| 2 | TMHMA 2 Δ/νση Περ/ντος, Ενέργειας και Πρασίνου -προμήθεια ανταλλακτικών γεωργικών μηχανημάτων για γεωργικά μηχανήματα | 16810000 Partes de maquinaria agrícola | €38,485 |
| 3 | TMHMA 3 Δ/νση Αυτεπιστασίας -Προμήθεια ηλεκτρικών εργαλείων, εργαλείων χειρός και εξαρτημάτων-αναλωσίμων για τον εξοπλισμό των συνεργείων | 44514000 Mangos y piezas de herramientas | €32,202 |
| 4 | ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ | — | €128,687 |
Award criteria
- Price — Κριτήριο κατακύρωσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής ανά είδος υλικού
- Price — Κριτήριο κατακύρωσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής στο σύνολο εκάστου τμήματος προμήθειας.
- Price — Κριτήριο κατακύρωσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής στο σύνολο εκάστου τμήματος προμήθειας.
- Price — Κριτήριο κατακύρωσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής ανά είδος υλικού για το τμήμα προμήθειας 1 και στο σύνολο εκάστου τμήματος προμήθειας για τα υπόλοιπα…
Official publications
- TED · 00285317-2024 · 15 May 2024
- OJS · 94/2024 · 15 May 2024