Προμήθεια Ηλεκτρολογικού Υλικού
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΠΑΤΡΕΩΝ
- Published
- 27 August 2024
- Submission deadline
- 3 October 2024, 11:00
- Estimated value
- €2,479,355
- Place of performance
- EL632
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00511862-2024
- Reference
- c41c6125-b1fa-4904-ad27-d1ab0eac9967
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31531000Bombillas
- 31518600Proyectores de luz
- 31321210Cables de baja tensión
- 31681410Materiales eléctricos
- 31213000Equipo de distribución
- 31522000Luces para árbol de Navidad
- 31527260Sistemas de alumbrado
- 34928500Equipo de alumbrado de calles
Description
Προμήθεια Ηλεκτρολογικού Υλικού
Lots (14)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΟΜΑΔΑ 1 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΛΑΜΠΤΗΡΩΝ | 31531000 Bombillas | €277,000 |
| 2 | ΟΜΑΔΑ 2 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΡΟΒΟΛΕΩΝ | 31518600 Proyectores de luz | €87,900 |
| 3 | ΟΜΑΔΑ 3 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΛΩΔΙΩΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ | 31321210 Cables de baja tensión | €58,730 |
| 4 | ΟΜΑΔΑ 4 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΛΙΚΩΝ ΠΙΝΑΚΩΝ | 31681410 Materiales eléctricos | €36,680 |
| 5 | ΟΜΑΔΑ 5 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΠΙΝΑΚΩΝ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΡΕΥΜΑΤΟΣ | 31213000 Equipo de distribución | €33,390 |
| 6 | ΟΜΑΔΑ 6 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ | 31681410 Materiales eléctricos | €76,743 |
| 7 | ΟΜΑΔΑ 7 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΛΙΚΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΟΥ ΔΙΑΚΟΣΜΟΥ | 31522000 Luces para árbol de Navidad | €85,850 |
| 8 | ΟΜΑΔΑ 8 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ | 31527260 Sistemas de alumbrado | €42,830 |
| 9 | ΟΜΑΔΑ 9 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΣΤΩΝ ΟΔΙΚΟΥ ΦΩΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΩΝ ΦΩΤΙΣΤΙΚΩΝ | 34928500 Equipo de alumbrado de calles | €322,200 |
| 10 | ΟΜΑΔΑ 10 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΩΝ ΟΔΙΚΟΥ ΦΩΤΙΣΜΟΥ | 34993000 Luces para el alumbrado de carreteras | €899,200 |
| 11 | ΟΜΑΔΑ 11 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΛΙΚΩΝ ΕΝΑΕΡΙΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ | 31681000 Accesorios eléctricos | €8,910 |
| 12 | ΟΜΑΔΑ 12 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΛΙΚΩΝ ΔΟΜΗΜΕΝΗΣ ΚΑΛΩΔΙΩΣΗΣ | 32424000 Infraestructura de red | €10,422 |
| 13 | ΟΜΑΔΑ 13 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΩΝ ΟΔΙΚΟΥ ΦΩΤΙΣΜΟΥ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΕΛΕΓΧΟΥ | 34993000 Luces para el alumbrado de carreteras | €539,500 |
| 14 | ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ | — | €2,479,355 |
Award criteria
- Price — Κριτήριο κατακύρωσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής ανά ομάδα προμήθειας
- Price — Κριτήριο κατακύρωσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής στο σύνολο εκάστου τμήματος προμήθειας.
- Price — Κριτήριο κατακύρωσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής στο σύνολο εκάστου τμήματος προμήθειας.
- Price — Κριτήριο κατακύρωσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής στο σύνολο εκάστου τμήματος προμήθειας.
- Price — Κριτήριο κατακύρωσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής στο σύνολο εκάστου τμήματος προμήθειας.
- Price — Κριτήριο κατακύρωσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής στο σύνολο εκάστου τμήματος προμήθειας.
- Price — Κριτήριο κατακύρωσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής στο σύνολο εκάστου τμήματος προμήθειας.
- Price — Κριτήριο κατακύρωσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής στο σύνολο εκάστου τμήματος προμήθειας.
- Price — Κριτήριο κατακύρωσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής στο σύνολο εκάστου τμήματος προμήθειας.
- Price — Κριτήριο κατακύρωσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής στο σύνολο εκάστου τμήματος προμήθειας.
- Price — Κριτήριο κατακύρωσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής στο σύνολο εκάστου τμήματος προμήθειας.
- Price — Κριτήριο κατακύρωσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής στο σύνολο εκάστου τμήματος προμήθειας.
Official publications
- TED · 00511862-2024 · 27 August 2024
- OJS · 166/2024 · 27 August 2024