Medicinski potrošni materijal
Buyer: SPECIJALNA BOLNICA ZA MEDICINSKU REHABILITACIJU KRAPINSKE TOPLICE
- Published
- 22 May 2024
- Submission deadline
- 29 May 2024, 08:00
- Estimated value
- €716,700
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00298581-2024
- Reference
- 27639162-0bcf-4f34-b9d7-da15f7796e2e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33140000Material médico fungible
Description
Predmet nabave je medicinski potrošni materijal. Nabavlja se medicinski potrošni materijal prema vrsti, količini, opisu i tehničkim specifikacijama navedenim u Troškovniku – tehničkoj specifikaciji koji je objavljen uz ovu dokumentaciju te čini sastavni dio ove dokumentacije, te prema svim ostalim zahtjevima koji su ovom Dokumentacijom o nabavi i prilozima traženi.
Lots (58)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Lancete jednokratne za kapilarno uzimanje krvi | 33140000 Material médico fungible | €5,050 |
| 2 | Vakumski sistem za vađenje krvi | 33140000 Material médico fungible | €21,400 |
| 3 | Epruvete za određivanje sedimentacije na aparatu VES MATIC 20 | 33140000 Material médico fungible | €800 |
| 4 | Pokrovna i predmetna stakla | 33140000 Material médico fungible | €60 |
| 5 | Reagensi za rad na aparatu IL GEM PREMIER 3500 ANALIZATOR ili odgovarajuće | 33140000 Material médico fungible | €23,250 |
| 6 | Bočice za staničnu kulturu ( hranjive podloge za izolaciju mikroorganizma iz krvi) koje se upotrebljavaju s instrumentima BD BACTEC | 33140000 Material médico fungible | €6,300 |
| 7 | Sterilne posudice za uzimanje uzoraka za mikrobiološku obradu | 33140000 Material médico fungible | €2,400 |
| 8 | Posude za infektivni otpad | 33140000 Material médico fungible | €6,100 |
| 9 | Test trake za određivanje glukoze | 33140000 Material médico fungible | €12,500 |
| 10 | Ambalaža plastična za magistralne pripravke | 33140000 Material médico fungible | €7,350 |
| 11 | Sredstva za njegu kože | 33140000 Material médico fungible | €5,500 |
| 12 | Zatvoreni sistem šprica 3 u 1 za pripremu autologne plazme s koncentriranim trombocitima | 33140000 Material médico fungible | €27,900 |
| 13 | Kemijski indikator za kontrolu etilen-oksid sterilizacije i ljepljiva traka bez indikatora za procese sterilizacije | 33140000 Material médico fungible | €300 |
| 14 | Potrošni materijal za automatski injektor za MSCT uređaj | 33140000 Material médico fungible | €36,850 |
| 15 | Ulje za masažu | 33140000 Material médico fungible | €400 |
| 16 | Spremnik za ovlaživanje | 33140000 Material médico fungible | €1,000 |
| 17 | Kemikalije | 33140000 Material médico fungible | €20,500 |
| 18 | Droge za čaj | 33140000 Material médico fungible | €2,200 |
| 19 | Tekuće sredstvo za uporabu u aparatima za pranje i dezinfekciju urinskih posuda i instrumenata | 33140000 Material médico fungible | €1,350 |
| 20 | Boca za urin muška | 33140000 Material médico fungible | €300 |
| 21 | Vlažna komora za oko | 33140000 Material médico fungible | €750 |
| 22 | Špatule drvene za grlo | 33140000 Material médico fungible | €200 |
| 23 | Štapići za čišćenje i njegu usne šupljine | 33140000 Material médico fungible | €500 |
| 24 | Bubrežasta zdjelica jednokratna | 33140000 Material médico fungible | €950 |
| 25 | Gumirano platno | 33140000 Material médico fungible | €250 |
| 26 | Set gravitacijski za enteralnu prehranu | 33140000 Material médico fungible | €300 |
| 27 | Skalpeli za jednokratnu upotrebu | 33140000 Material médico fungible | €90 |
| 28 | Vrečice papirnate | 33140000 Material médico fungible | €4,600 |
| 29 | Termometar bez žive | 33140000 Material médico fungible | €750 |
| 30 | Ogrtač vlies (flis) zeleni, nesterilni | 33140000 Material médico fungible | €13,750 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Maksimalni dopušteni rok isporuke je 48 sata od zaprimanja narudžbenice. Naručitelj je u predmetnom postupku javne nabave kao necjenovni kriterij za odabir ponude odredio rok isporuke propisavši…
Official publications
- TED · 00298581-2024 · 22 May 2024
- OJS · 98/2024 · 22 May 2024
Other tenders from SPECIJALNA BOLNICA ZA MEDICINSKU REHABILITACIJU KRAPINSKE TOPLICE
- Opremanje stare zgrade bolnice - nabava gotovog uredskog i funkcionalnog namještaja
- Opremanje stare zgrade bolnice - nabava ostale medicinske i nemedicinske opreme za opremanje bolničkog prostora
- Opremanje stare zgrade bolnice - nabava ostale medicinske i nemedicinske opreme za opremanje bolničkog prostora
- Opremanje stare zgrade bolnice - nabava ostale medicinske i nemedicinske opreme za opremanje bolničkog prostora- ponovljeni postupak za…
- Opremanje stare zgrade bolnice - medicinski uređaji- ponovljeni postupak za grupe 1,2,3,4,9,10
- Medicinski potrošni materijal
- Medicinski potrošni materijal
- Opremanje stare zgrade bolnice - nabava ostale medicinske i nemedicinske opreme za opremanje bolničkog prostora
- Kardiološki 4D ultrazvučni uređaj
- Opremanje stare zgrade bolnice - nabava gotovog uredskog i funkcionalnog namještaja