LIPA Laajavuoren mäkikeskuksen rinteiden ylläpitopalvelut
Buyer: Jyväskylän kaupunki
- Published
- 5 March 2025
- Place of performance
- Jyväskylä, FI193
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00144080-2025
- Official source
- Official source
CPV codes
- 92610000Servicios de explotación de instalaciones deportivas
Description
Tämä ei ole hankintailmoitus eikä tarjouspyyntö vaan ennakkoilmoitus markkinakartoitusta varten. Jyväskylän kaupungin liikuntapalvelut suunnittelee Laajavuoren mäkikeskuksessa sijaitsevan kilparinteen ylläpitopalveluiden kilpailutusta. Hankinta sisältää liikuntapalveluiden tarvitsemat lumetus ja rinnekonepalvelut, sekä rinnehissien hoidon, huollon ja käytön valvonnan. Tällä ilmoituksella haetaan hankinnasta kiinnostuneita toimijoita mukaan hankinnan valmistelun osana toteutettaviin vuoropuhelutilaisuuksiin. Ilmoittautuminen tapahtuu lähettämällä sähköposti osoitteeseen arto.terho@jyvaskyla.fi JA anssi.hannula@jyvaskyla.fi, otsikoi sähköposti Ilmoittautuminen Laajavuori. Ilmoittautumiset viimeistään 19.3.2025 klo 16 mennessä. Hankintayksikkö kutsuu ilmoittautuneiden joukosta 2–4 (kpl) markkinatoimijaa esittäytymään ja keskustelemaan yksitellen valmisteilla olevasta hankinnasta (Teams-kokous). Alustavat ajankohdat keskusteluille ovat: 25.3. klo 12-15 välillä 28.3. klo 8.30-11.00 välillä 31.3. klo 9-14.00 välillä
Official publications
- TED · 00144080-2025 · 5 March 2025
- OJS · 45/2025 · 5 March 2025