El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

JAVNA NABAVA LABORATORIJSKIH UREĐAJA, INSTRUMENATA I OPREME

Buyer: Hrvatski geološki institut

Published
5 December 2025
Submission deadline
29 December 2025, 13:00
Estimated value
€3,241,077
Place of performance
HR050
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00807978-2025
Reference
88df7b2a-54f4-43ed-b022-313ebe6b1910
Official source
Official source

CPV codes

Description

Predmet nabave su laboratorijski uređaji, instrumenti i oprema, podijeljeno na grupe: GRUPA 1. MULTIKOLEKTORSKI MASENI SPEKTROMETAR S INDUKTIVNO SPREGNUTOM PLAZMOM, NEBULIZATOROM I AUTOUZORKIVAČEM GRUPA 2. SUSTAV ZA LASERSKU ABLACIJU I MASENI SPEKTROMETAR S INDUKTIVNO SPREGNUTOM PLAZMOM I AUTOMATSKIM UZORKIVAČEM GRUPA 3. MASENI SPEKTROMETRI IZOTOPNIH OMJERA (IRMS) S TRI PERIFERNE JEDINICE GRUPA 4. PRETRAŽNI ELEKTRONSKI MIKROSKOP S DETEKTORIMA ZA SEKUNDARNE I POVRATNO-RASPRŠENE ELEKTRONE, ZA ELEMENTNU ANALIZU I KATODNU LUMINISCENCIJU GRUPA 5. UREĐAJ ZA DATIRANJE METODAMA LUMINESCENCIJE 1 GRUPA 6. UREĐAJ ZA DATIRANJE METODAMA LUMINESCENCIJE 2 GRUPA 7. GAMASPEKTROMETRIJSKI SUSTAV Postupak javne nabave provodi se u sklopu projekta "Obnova infrastrukture i nabava instrumenata u Hrvatskom geološkom institutu - Geoznanstveni laboratoriji (GEOLAB)", NPOO.C3.2.R2-I2.04.0001. Detaljan opis predmeta nabave nalazi se u priloženim minimalnim tehničkim specifikacijama po grupi predmeta nabave.

Lots (7)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 MULTIKOLEKTORSKI MASENI SPEKTROMETAR S INDUKTIVNO SPREGNUTOM PLAZMOM, NEBULIZATOROM I AUTOUZORKIVAČEM
HR050
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) €1,061,106
2 SUSTAV ZA LASERSKU ABLACIJU I MASENI SPEKTROMETAR S INDUKTIVNO SPREGNUTOM PLAZMOM I AUTOMATSKIM UZORKIVAČEM
HR050
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) €584,452
3 MASENI SPEKTROMETRI IZOTOPNIH OMJERA (IRMS) S TRI PERIFERNE JEDINICE
HR050
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) €934,472
4 PRETRAŽNI ELEKTRONSKI MIKROSKOP S DETEKTORIMA ZA SEKUNDARNE I POVRATNO-RASPRŠENE ELEKTRONE, ZA ELEMENTNU ANALIZU I KATODNU LUMINISCENCIJU (SEM-EDS-BSE-CL)
HR050
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) €327,210
5 UREĐAJ ZA DATIRANJE METODAMA LUMINESCENCIJE 1
HR050
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) €57,717
6 UREĐAJ ZA DATIRANJE METODAMA LUMINESCENCIJE 2
HR050
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) €148,424
7 GAMASPEKTROMETRIJSKI SUSTAV
HR050
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) €127,696

Award criteria

Official publications