Illegális hulladékok elszállítása VII.
Buyer: Győr-Moson-Sopron Vármegyei Kormányhivatal
- Published
- 28 May 2024
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00314343-2024
- Reference
- 6466b2c1-93db-439f-a2b8-cad4f980e89a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90500000Servicios relacionados con desperdicios y residuos
Description
„Tiszta Ország Program keretében illegális hulladékok elszállítása, kezelése a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Kormányhivatal illetékességi területén VII” címmel Kormányhivatal által foganatosított végrehajtások során Győr-Moson-Sopron vármegyében található ingatlanokon ismeretlenek által illegálisan elhelyezett különböző hulladék azonosítóval rendelkező hulladékok gyűjtése, rakodása, szállítása és kezelése vagy kezelőnek történő átadása az elszállított hulladék a hulladékról szóló 2012. évi CLXXXV. törvény vonatkozó paragrafusai szerinti dokumentálásával. Vállalkozó feladatát képezi a hulladékok helyszíni összegyűjtése, szükség esetén annak szelektálása, rakodása kézi vagy gépi erővel, valamint a hulladékok mérlegelése. Szerződés típusa: keretmegállapodás A keretmegállapodásból való lehívás a Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pontja alapján, közvetlen megrendelés útján történik. BT-36 mező: Ezen pont a hirdetmény feladása miatt került kitöltésre. A keretmegállapodás annak mindkét Fél általi aláírásával, amennyiben az aláírás nem egyszerre történik, az utolsóként aláíró Fél aláírásának napján lép hatályba, és 2025. december 31. napjáig terjedő határozott időtartamra szól. Amennyiben addig…
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Települési hulladékok | 90500000 Servicios relacionados con desperdicios y residuos | — |
| 2 | Építési – bontási hulladékok | 90500000 Servicios relacionados con desperdicios y residuos | — |
Award criteria
- Price — 1. értékelési részszempont: Egyéb települési hulladék, ideértve a vegyes települési hulladékot is - Rakodási és kezelési költség (nettó Ft/kg)
- Price — 2. értékelési részszempont: 20 03 01 Egyéb települési hulladék, ideértve a vegyes települési hulladékot is - Szállítási költség (nettó Ft/km)
- Price — 3. értékelési részszempont: 20 03 07 Lomhulladék – Rakodási költség (nettó Ft/kg)
- Price — 4. értékelési részszempont: 20 03 07 Lomhulladék – Szállítási költség (nettó Ft/km)
- Price — 5. értékelési részszempont: 20 02 01 Biológiailag lebomló hulladék - Rakodási költség (nettó Ft/kg)
- Price — 6. értékelési részszempont: 20 02 01 Biológiailag lebomló hulladék - Szállítási költség (nettó Ft/km)
- Price — 1. értékelési részszempont: 17 01 01 beton - Rakodási költség (nettó Ft/kg)
- Price — 2. értékelési részszempont: 17 01 01 beton - Szállítási költség (nettó Ft/km)
- Price — 3. értékelési részszempont: 17 01 02 tégla - Rakodási költség (nettó Ft/kg)
- Price — 4. értékelési részszempont: 17 01 02 tégla - Szállítási költség (nettó Ft/km)
- Price — 5. értékelési részszempont: 17 01 03 cserép és kerámia - Rakodási költség (nettó Ft/kg)
- Price — 6. értékelési részszempont: 17 01 03 cserép és kerámia - Szállítási költség (nettó Ft/km)
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Green Collect Korlátolt Felelősségű Társaság | — | — |
Official publications
- TED · 00314343-2024 · 28 May 2024
- OJS · 102/2024 · 28 May 2024
Other tenders from Győr-Moson-Sopron Vármegyei Kormányhivatal
- Gépjárművek beszerzése 2 részben
- Gépjárművek beszerzése 2 részben
- Illegális hulladékok elszállítása IX.
- Gépjárművek beszerzése 2 részben
- Gépjárművek beszerzése 2 részben
- Gépjárművek beszerzése 3 részben
- Gépjárművek beszerzése 3 részben
- Illegális hulladékok elszállítása IX.
- Gépjárművek beszerzése 3 részben
- Illegális hulladékok elszállítása VIII.