Illegális hulladékok elszállítása VIII.
Buyer: Győr-Moson-Sopron Vármegyei Kormányhivatal
- Published
- 16 December 2024
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00769647-2024
- Reference
- 1d824721-62dd-4078-a4f5-51f8684e34c8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90500000Servicios relacionados con desperdicios y residuos
Description
„Tiszta Ország Program keretében illegális hulladékok elszállítása, kezelése a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Kormányhivatal illetékességi területén VIII” címmel Kormányhivatal által foganatosított végrehajtások során Győr-Moson-Sopron vármegyében található ingatlanokon ismeretlenek által illegálisan elhelyezett különböző hulladék azonosítóval rendelkező hulladékok gyűjtése, rakodása, szállítása és kezelése vagy kezelőnek történő átadása az elszállított hulladék a hulladékról szóló 2012. évi CLXXXV. törvény vonatkozó paragrafusai szerinti dokumentálásával. Vállalkozó feladatát képezi a hulladékok helyszíni összegyűjtése, szükség esetén annak szelektálása, rakodása kézi vagy gépi erővel, valamint a hulladékok mérlegelése. Szerződés típusa: keretmegállapodás A keretmegállapodásból való lehívás a Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pontja alapján, közvetlen megrendelés útján történik. BT-36 mező: Ezen pont a hirdetmény feladása miatt került kitöltésre. A keretmegállapodás annak mindkét Fél általi aláírásával, amennyiben az aláírás nem egyszerre történik, az utolsóként aláíró Fél aláírásának napján lép hatályba, és 2025. december 31. napjáig terjedő határozott időtartamra szól. Amennyiben addig a…
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Települési hulladékok | 90500000 Servicios relacionados con desperdicios y residuos | — |
| 2 | Építési - bontási hulladékok | 90500000 Servicios relacionados con desperdicios y residuos | — |
Award criteria
- Price — 1. értékelési szempont: Egyéb települési hulladék, ideértve a vegyes települési hulladékot is - Rakodási és kezelési költség (nettó Ft/kg)
- Price — 2. értékelési szempont: 20 03 01 Egyéb települési hulladék, ideértve a vegyes települési hulladékot is - Szállítási költség (nettó Ft/km)
- Price — 3. értékelési szempont: 20 03 07 Lomhulladék – Rakodási és kezelési költség (nettó Ft/kg)
- Price — 4. értékelési szempont: 20 03 07 Lomhulladék – Szállítási költség (nettó Ft/km)
- Price — 5. értékelési szempont: 20 02 01 Biológiailag lebomló hulladék - Rakodási és kezelési költség (nettó Ft/kg)
- Price — 6. értékelési szempont: 20 02 01 Biológiailag lebomló hulladék - Szállítási költség (nettó Ft/km)
- Price — 1. értékelési szempont: 17 01 01 beton - Rakodási és kezelési költség (nettó Ft/kg)
- Price — 2. értékelési szempont: 17 01 01 beton - Szállítási költség (nettó Ft/km)
- Price — 3. értékelési szempont: 17 01 02 tégla - Rakodási és kezelési költség (nettó Ft/kg)
- Price — 4. értékelési szempont: 17 01 02 tégla - Szállítási költség (nettó Ft/km)
- Price — 5. értékelési szempont: 17 01 03 cserép és kerámia - Rakodási és kezelési költség (nettó Ft/kg)
- Price — 6. értékelési szempont: 17 01 03 cserép és kerámia - Szállítási költség (nettó Ft/km)
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Green Collect Korlátolt Felelősségű Társaság | 130,000,000 Ft | — |
| DESIGN Hulladékgazdálkodási Korlátolt Felelősségű Társaság | — | — |
Official publications
- TED · 00769647-2024 · 16 December 2024
- OJS · 244/2024 · 16 December 2024
Other tenders from Győr-Moson-Sopron Vármegyei Kormányhivatal
- Gépjárművek beszerzése 2 részben
- Gépjárművek beszerzése 2 részben
- Illegális hulladékok elszállítása IX.
- Gépjárművek beszerzése 2 részben
- Gépjárművek beszerzése 2 részben
- Gépjárművek beszerzése 3 részben
- Gépjárművek beszerzése 3 részben
- Illegális hulladékok elszállítása IX.
- Gépjárművek beszerzése 3 részben
- Illegális hulladékok elszállítása VIII.