Illegális hulladékok elszállítása IX.
Buyer: Győr-Moson-Sopron Vármegyei Kormányhivatal
- Published
- 4 April 2025
- Submission deadline
- 7 May 2025, 13:00
- Place of performance
- HU221
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00217159-2025
- Reference
- f384efea-0da7-4a0b-ac1f-d67ee3e08155
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90500000Servicios relacionados con desperdicios y residuos
Description
„Tiszta Ország Program keretében illegális hulladékok elszállítása, kezelése a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Kormányhivatal illetékességi területén IX” címmel Kormányhivatal által foganatosított végrehajtások során Győr-Moson-Sopron vármegyében található ingatlanokon ismeretlenek által illegálisan elhelyezett különböző hulladék azonosítóval rendelkező hulladékok gyűjtése, rakodása, szállítása és kezelése vagy kezelőnek történő átadása az elszállított hulladék a hulladékról szóló 2012. évi CLXXXV. törvény vonatkozó paragrafusai szerinti dokumentálásával. Vállalkozó feladatát képezi a hulladékok helyszíni összegyűjtése, szükség esetén annak szelektálása, rakodása kézi vagy gépi erővel, valamint a hulladékok mérlegelése. Szerződés típusa: keretmegállapodás A keretmegállapodásból való lehívás a Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pontja alapján, közvetlen megrendelés útján történik. BT-36 mező: Ezen pont a hirdetmény feladása miatt került kitöltésre. A keretmegállapodás időtartamát Ajánlatkérő az alábbiak szerint rögzíti: A keretmegállapodás annak mindkét Fél általi aláírásával, amennyiben az aláírás nem egyszerre történik, az utolsóként aláíró Fél aláírásának napján lép hatályba, és 2026. decem…
Award criteria
- Price — 1. értékelési szempont: 20 03 01 Egyéb települési hulladék, ideértve a vegyes települési hulladékot is - Rakodási és kezelési költség (nettó Ft/kg)
- Price — 2. értékelési szempont: 20 03 01 Egyéb települési hulladék, ideértve a vegyes települési hulladékot is - Szállítási költség (nettó Ft/km)
- Price — 3. értékelési szempont: 20 03 07 Lomhulladék – Rakodási és kezelési költség (nettó Ft/kg)
- Price — 4. értékelési szempont: 20 03 07 Lomhulladék – Szállítási költség (nettó Ft/km)
- Price — 5. értékelési szempont: 20 02 01 Biológiailag lebomló hulladék - Rakodási és kezelési költség (nettó Ft/kg)
- Price — 6. értékelési szempont: 20 02 01 Biológiailag lebomló hulladék - Szállítási költség (nettó Ft/km)
Official publications
- TED · 00217159-2025 · 4 April 2025
- OJS · 67/2025 · 4 April 2025
Other tenders from Győr-Moson-Sopron Vármegyei Kormányhivatal
- Gépjárművek beszerzése 2 részben
- Gépjárművek beszerzése 2 részben
- Illegális hulladékok elszállítása IX.
- Gépjárművek beszerzése 2 részben
- Gépjárművek beszerzése 2 részben
- Gépjárművek beszerzése 3 részben
- Gépjárművek beszerzése 3 részben
- Gépjárművek beszerzése 3 részben
- Illegális hulladékok elszállítása VIII.
- Illegális hulladékok elszállítása VIII.