El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesFramework agreement

Hrana

Buyer: DOM ZA STARIJE OSOBE KANTRIDA RIJEKA

Published
18 April 2025
Submission deadline
19 May 2025, 12:00
Estimated value
€980,000
Place of performance
HR031
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00257097-2025
Reference
eb7ad009-c53f-4819-bd75-e01dcafc3251
Official source
Official source

CPV codes

Description

Naručitelj provodi otvoreni postupak javne nabave robe velike vrijednosti. Izvršnošću odluke o odabiru sklapa se okvirni sporazum s jednim gospodarskim subjektom za svaku grupu predmeta nabave, na razdoblje od dvije (2) godine, a čija je ponuda ocijenjena kao ekonomski najpovoljnija ponuda, sukladno Zakonu o javnoj nabavi (NN 120/2016, 114/2022)(dalje u tekstu: ZJN 2016), prema uvjetima i zahtjevima iz ove dokumentacije o nabavi.

Lots (16)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Životinjska ili biljna ulja i masti, umaci
HR031
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €15,080
2 Riba smrznuta i konzervirana
HR031
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €64,353
3 Tjestenine
HR031
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €11,892
4 Juhe, začini i začinska sredstva
HR031
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €26,433
5 Kava, čaj i srodni proizvodi
HR031
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €13,944
6 Mlinarski proizvodi i žitarice
HR031
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €16,982
7 Jaja
HR031
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €12,000
8 Svježe voće i povrće
HR031
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €122,625
9 Prerađeno voće, prerađeno i konzervirano povrće
HR031
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €30,601
10 Smrznuti mlinarski proizvodi
HR031
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €14,110
11 Smrznuto povrće
HR031
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €33,648
12 Pileće, pureće meso i proizvodi
HR031
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €108,982
13 Juneće, teleće i svinjsko svježe meso
HR031
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €118,057
14 Mesni proizvodi
HR031
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €57,238
15 Mlijeko i mliječni proizvodi
HR031
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €183,714
16 Kruh i krušni proizvodi
HR031
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €150,342

Award criteria

Official publications

Other tenders from DOM ZA STARIJE OSOBE KANTRIDA RIJEKA

See all →