Φ99/2025 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΓΑΝΤΙΩΝ
Buyer: Γενικό Νοσοκομείο Αθηνών «ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ»
- Published
- 1 October 2025
- Submission deadline
- 31 October 2025, 11:00
- Estimated value
- €186,542
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00641240-2025
- Reference
- 58e81fcd-ae74-449f-a35d-146ab8f60b8f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 18424300Guantes desechables
- 33141420Guantes quirúrgicos
Description
Φ99/2025 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΓΑΝΤΙΩΝ
Lots (15)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΓΑΝΤΙΑ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΑ ΜΕ ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΝΣΕΤΑ ΠΡΟΠΟΥΔΡΑΡΙΣΜΕΝΑ S - M - L | 18424300 Guantes desechables | €60,370 |
| 2 | ΓΑΝΤΙΑ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΑ ΔΙΑΦΑΝΗ Μ.Χ. ΣΑΓΡΕ | 18424300 Guantes desechables | €400 |
| 3 | ΓΑΝΤΙΑ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΑ ΝΙΤΡΙΛΙΟΥ ΕΝΙΣΧΥΜΕΝΑ ΜΗΚΟΣ 300ΜΜ ΜΑΝΣΕΤΑ (ΜΕΣΑ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΜΕ ΑΝΑΓΛΥΦΗ ΥΦΗ ΣΤΑ ΑΚΡΟΔΑΧΤΥΛΑ ΓΙΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ) S - M - L | 18424300 Guantes desechables | €7,804 |
| 4 | ΓΑΝΤΙΑ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΑ ΝΙΤΡΙΛΙΟΥ S - M - L | 18424300 Guantes desechables | €78,030 |
| 5 | ΓΑΝΤΙΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΑ Μ.Χ. ΑΝΤΙΑΛΛΕΡΓΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΠΟΥΔΡΑ Νο 6 | 33141420 Guantes quirúrgicos | €315 |
| 6 | ΓΑΝΤΙΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΑ Μ.Χ. ΑΝΤΙΑΛΛΕΡΓΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΠΟΥΔΡΑ Νο 6 | 33141420 Guantes quirúrgicos | €315 |
| 7 | ΓΑΝΤΙΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΑ Μ.Χ. ΑΝΤΙΑΛΛΕΡΓΙΑΚΑ ΧΩΡΙΣ ΠΟΥΔΡΑ Νο 6,5 | 33141420 Guantes quirúrgicos | €260 |
| 8 | ΓΑΝΤΙΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΑ Μ.Χ. ΑΝΤΙΑΛΛΕΡΓΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΠΟΥΔΡΑ Νο 7 | 33141420 Guantes quirúrgicos | €642 |
| 9 | ΓΑΝΤΙΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΑ Μ.Χ. ΑΝΤΙΑΛΛΕΡΓΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΠΟΥΔΡΑ Νο 7,5 | 33141420 Guantes quirúrgicos | €356 |
| 10 | ΓΑΝΤΙΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ Νο 6,5 ΔΙΠΛΑ | 33141420 Guantes quirúrgicos | €2,700 |
| 11 | ΓΑΝΤΙΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ Νο 7 ΔΙΠΛΑ | 33141420 Guantes quirúrgicos | €6,290 |
| 12 | ΓΑΝΤΙΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ Νο 7,5 ΔΙΠΛΑ | 33141420 Guantes quirúrgicos | €5,127 |
| 13 | ΓΑΝΤΙΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ Νο 8 ΔΙΠΛΑ | 33141420 Guantes quirúrgicos | €3,364 |
| 14 | ΓΑΝΤΙΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΑ Μ.Χ. ΓΙΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΑ ΜΕ ΕΝΙΣΧYΜΕΝΗ ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΝΣΕΤΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 30 CM ME ΠΟΥΔΡΑ ΣΕ ΔΙΠΛΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ Νο 6 ΕΩΣ 8.5 | 33141420 Guantes quirúrgicos | €20,112 |
| 15 | ΓΑΝΤΙΑ ΧΗΜΕΙΟΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ Νο 8 | 18424300 Guantes desechables | €528 |
Official publications
- TED · 00641240-2025 · 1 October 2025
- OJS · 188/2025 · 1 October 2025
Other tenders from Γενικό Νοσοκομείο Αθηνών «ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ»