Φ70/2024 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΑΕΡΙΩΝ ΑΙΜΑΤΟΣ
Buyer: Γενικό Νοσοκομείο Αθηνών «ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ»
- Published
- 4 November 2024
- Submission deadline
- 5 December 2024, 11:00
- Estimated value
- €363,035
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00668357-2024
- Reference
- 457b318d-fe96-46da-9e4b-76399a9b211c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33696500Reactivos de laboratorio
Description
Φ70/2024 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΩΡΙΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΕΡΙΩΝ ΑΙΜΑΤΟΣ ΜΕ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΗ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
Official publications
- TED · 00668357-2024 · 4 November 2024
- OJS · 214/2024 · 4 November 2024
Other tenders from Γενικό Νοσοκομείο Αθηνών «ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ»