ΕΦΚΑΝΕΤ-ΙΙ
Buyer: Ηλεκτρονικός Εθνικός Φορέας Κοινωνικής Ασφάλισης
- Published
- 15 October 2025
- Submission deadline
- 17 November 2025, 15:00
- Estimated value
- €2,092,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00677164-2025
- Reference
- 63a7c57e-6b1d-46fa-ae08-3a83c2b7c5e5
- Official source
- Official source
CPV codes
- 64200000Servicios de telecomunicaciones
Description
Αντικείμενο της σύμβασης «ΕΦΚΑΝΕΤ-ΙΙ» είναι : Η παροχή στον e-ΕΦΚΑ Τηλεπικοινωνιακών Υπηρεσιών Συμφωνημένου Επιπέδου (SLA) μετάδοσης Δεδομένων, Φωνής και Εικόνας που θα ικανοποιεί τις άμεσες και τις μελλοντικές ανάγκες του e-ΕΦΚΑ, με τη λειτουργία ενός Ιδιωτικού Ιδεατού Δικτύου (VPN) πολλαπλών υπηρεσιών.
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει της τιμής, όπως αναλυτικά περιγράφεται στην παράγραφο 2.3.1 της Διακήρυξης.
Official publications
- TED · 00677164-2025 · 15 October 2025
- OJS · 198/2025 · 15 October 2025
Other tenders from Ηλεκτρονικός Εθνικός Φορέας Κοινωνικής Ασφάλισης
- ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΑ ΜΙΣΘΩΣΗ (OPERATING LEASING) 76 ΟΧΗΜΑΤΩΝ, ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΕΩΣ ΤΕΣΣΑΡΩΝ (4) ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ.
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΤΥΠΩΝ, ΦΑΚΕΛΩΝ ΚΑΙ ΦΑΚΕΛΩΝ ΑΛΛΗΛΟΓΡΑΦΙΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΦΟΡΕΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ (e-ΕΦΚΑ), ΓΙΑ…
- Παροχή υπηρεσιών διάθεσης προσωπικού και μέσων για την υλοποίηση της μεταφοράς-μετακόμισης Υπηρεσιών, εξοπλισμού και αρχείων των Υπηρεσιών…
- ΕΦΚΑΝΕΤ-ΙΙ
- Παροχή υπηρεσιών καθαριότητας σε κτίρια στα οποία στεγάζονται οργανικές μονάδες της Κεντρικής Υπηρεσίας του e-ΕΦΚΑ στην Αττική
- Παροχή υπηρεσιών μεταφοράς του πάσης φύσεως υλικού που είναι αποθηκευμένο στην Κεντρική Αποθήκη προς το σύνολο των οργανικών μονάδων του…
- Παροχή υπηρεσιών συντήρησης και επισκευής των εγκαταστάσεων ψύξης – θέρμανσης – αερισμού στα κτίρια αρμοδιότητας της Διοίκησης του e-ΕΦΚΑ…
- Παροχή Υπηρεσιών Συντήρησης - Τεχνικής υποστήριξης Αδειών Χρήσης λογισμικού ORACLE.
- Ασφάλιση των περιουσιακών στοιχείων του e-EΦΚΑ
- Παροχή υπηρεσιών μεταφοράς του πάσης φύσεως υλικού που είναι αποθηκευμένο στην Κεντρική Αποθήκη προς το σύνολο των οργανικών μονάδων του…