El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Dostawy artykułów spożywczych różnych - sprawa nr Z/101/PN/23

Buyer: Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego

Published
14 December 2023
Submission deadline
22 January 2024, 12:30
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00757527-2023
Reference
a3361a87-2cbe-4c9c-a16c-720fb158cf59
Official source
Official source

CPV codes

Description

1.Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów spożywczych różnych na okres 12 miesięcy w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. 2. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.

Lots (11)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Zadanie nr 1: Dostawy produktów zbożowych i innych
PL616
15600000 Productos de molinería, almidones y productos de almidón
2 Zadanie nr 2: Dostawy jaj kurzych
PL616
03142500 Huevos
3 Zadanie nr 3: Dostawy olejów i tłuszczy
PL616
15400000 Aceites y grasas animales o vegetales
4 Zadanie nr 4: Dostawy warzyw i owoców mrożonych
PL616
15331170 Legumbres y hortalizas congeladas
5 Zadanie nr 5: Dostawy produktów mlecznych dla niemowląt i dzieci
PL616
15884000 Alimentos infantiles
6 Zadanie nr 6: Dostawy przetworów owocowych i warzywnych
PL616
15330000 Frutas y hortalizas elaboradas
7 Zadanie nr 7: Dostawy ryb i filetów rybnych i owoców morza
PL616
15211000 Filetes de pescado
8 Zadanie nr 8: Dostawy produktów mącznych mrożonych
PL616
15851000 Productos farináceos
9 Zadanie nr 9: Dostawy produktów cukierniczych
PL616
15851000 Productos farináceos
10 Zadanie nr 10: Dostawy wód i napojów do celów komercyjnych
PL616
15981000 Agua mineral
11 Zadanie nr 11: Dostawy kawy, herbaty, przypraw i dodatków
PL616
15860000 Café, té y productos conexos

Award criteria

Official publications

Other tenders from Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego